Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem döbbenetes ez az óbudai...

Nem döbbenetes ez az óbudai hajógyári-szigetes ügy?

Figyelt kérdés

Valahol a neten olvastam 1 hónapja egy elég meredek összeesküvés-elméletnek tűnő dolgot, hogy a Hajógyári-szigeten gyilkosságok történtek a rendőrség tudomásával. Erre fel a ma esti Krónikában is már arról van szó, hogy az ÖSSZES hajógyáris eltűnést vizsgálják. Mi folyik már ebben az országban?

Korábban volt:

Igaz hogy megöltek egy nőt a Hajógyári-szigeten?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__27136..


2012. jún. 12. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, nem budapesti vagy, kedves kérdező. Ez kb nyílt titok volt, mint ahogy az is, hogy egyes kluboknál néha el-eltűnik egy ember.
2012. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem, pont hogy a mai vilagban az lenne a dobbenetes, ha nem igy/ehhez hasonloan folynanak a dolgok...
2012. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Én azt olvastam valahol, és nekem teljesen beleillik a képbe, hogy aki a bedrogozástól rosszul lett, ahhoz nem hívtak mentőt, hogy ne legyen balhé, hanem kivonszolták a Dunához, és bedobták. Amúgy mivel lehetne magyarázni, hogy sorozatban tűntek el a szigetről tizenéves fiatalemberek, akiknek eszük ágában se lehetett öngyilkosnak lenni, és az se életszerű, hogy olyan balesetet szenvedtek volna, ami miatt másnap 20 km-rel lejjebb kellett őket kihalászni? A szülők elmondták, hogy kétségbeesett erőfeszítéseik ellenére a rendőrség minden esetben megtagadta a nyomozást, és tényként közölte velük, hogy nem történt idegenkezűség. Teljesen döbbenetes, mert itt most már nem csak pénztől, de vérről is szólnak a rendőrség üzelmei.
2012. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
amerikásodunk
2012. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Oké, elkapták, ráfognak mindent, lecsukják... De változni is fog valami, vagy csak átveszi a helyét egy másik maffiózó, és megy minden tovább a régi mederben?
2012. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert aztán sz.rrá drogozva olyan marha nehéz belefulladni egy folyóba...
2012. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
A mai világban hogy tudnak még egyáltalán embert ölni? Azt is tudják mikor mész el sz..ni. Azt hinnéd, hogy biztonságban vagy, aztán meg...
2012. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Sz@rrá drogozva nehéz eljutni egy folyóig.
2012. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

3.

Csak a logikát nem értem a dolognak.

Ha van egy full bedrogozott gyerek, hívnak mentőt, meggyógyítják, esetleg meghal, attól én még ugyanúgy mennék oda bulizni.

Viszont ha van ott egy vagy több gyerek, aki titokzatos módon meghal, akkor viszont nem megyek oda szórakozni.

2012. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg itt, hogy te odamész-e legközelebb is, hanem az, hogy ha mentőt hívnak valakihez, akkor azt kockáztatják, hogy lebukik ez a maffiaszervezet. Mert a rendőrség azt biztosította, hogy ne legyen drograzzia ezeken a helyeken, illetve biztosította a drogok zavartalan és nyílt árusításának lehetőségét. De a mentősök és az egészségügyi ellátószervezet már nem voltak bevonva, és nekik kötelességük jelenteni, ha bűncselekmény gyanúját észlelik. Jó, persze valószínűleg ezt is el tudta volna tussolni a rendőrség, de az azért kockázatos, problémás, ha egy csomó illetéktelen személy is tudomást szerez ilyen konkrét bűncselekményekről. Ezért volt egyszerűbb kinyírni ezeket a szerencsétleneket.


Hogy ez miért nem riasztotta és riasztja el a közönséget? Mert ezt azért nehéz felfogni, hogy mi történik, a legtöbb ember hajlamos arra, hogy egyszerűen csak legyintsen, hogy nem vele történt, és vele biztos nem is fog, nem volt ezekről közvetlen tapasztalata. Meg hát kell egy bizonyos esetszám, a hír elterjedése, ami mostanra van még. És hát az nagy vonzerő bizonyos körben, hogy nyugodtan, kényelmesen lehet droghoz jutni, ezért még ha fel is fogja, hogy mi van, bevállalja ezt a kockázatot. Én biztos be nem tenném a lábam ilyen helyekre, és e gyerekemet is kézzel-lábbal visszatartanám, amíg lehet.

2012. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!