Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyi szemenszedett...

Hogy lehet ennyi szemenszedett hazugságot összehordani? És hogy lehet ilyen szinten hülyének nézni az embereket?

Figyelt kérdés

Selmeczi: a fiatalok vissza akarnak és vissza is fognak jönni

[link]


Az nem zavarja hogy mindenki menni akar nem jönni. Valószínűleg nem kapott elég kiflit a...


Matolcsy: a válságnak vége van

[link]


Európa még mindig nyakig van a válságban, de ha Kószaszemű Matolcsy Őnagysága szerint vége van a válságnak akkor az biztos úgy is van... (mondaná ezt Merkeléknek, úgy kiröhögnék mint még soha senkit)


Kósa: az Orbán-kormány az elmúlt 20 év legnépszerűbbje

[link]


Én meg a brit trónörökös vagyok...



2012. jún. 12. 15:05
 1/10 Csiß ***** válasza:
25%

"Kósa: az Orbán-kormány az elmúlt 20 év legnépszerűbbje"

Ez így van.Nem volt nehéz túlszárnyalni a többit :)

2012. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Hódolatom Felség! :-)


Nem értelek, ha még nem tudnád, Magyarország egy TÜNDÉRMESE részese, és jövőre itt minden csodálatos lesz...

[link]

[link]

2012. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

> Hogy lehet ennyi szemenszedett hazugságot összehordani?

Nekik jól láthatóan nem kerül erőfeszítésbe. Rutinná vált.


> És hogy lehet ilyen szinten hülyének nézni az embereket?

Ez jó kérdés. Nem hinném hogy bárki is komolyan elhinné ezt a sok baromságot (kivéve a néhány teljesen agymosott embert), akkor meg nem értem hogy miért kell ez? Mire jó?

2012. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha fletóéknak bejött akkor mért ne jönne be a fidesznek is?
2012. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy ennyire hülyének nézik a 'zembereket, és valljuk be, bizonyos mértékig joggal. Emlékeztetnélek, hogy nem kevésbé süket szövegekkel nyerték meg a választást. Tehát nekik az a tapasztalatuk, hogy ez bejön. Majd meglátjuk, meddig.
2012. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Mikor reggel meghallottam a rádióban Selmeczi nyilatkozatát nekem is pont ugyanez jutott eszembe.

Az előzőek is hazudtak,de legalább nem ilyen nyíltan pofátlanul csinálták. Még talán reménykedett az ember, hogy valahogy csak lesz,de ezeknél lerí a teljes dilettantizmus. Ugyanaz,mint a kommunizmusban volt. Szakértelem nélküli emberek ülnek és még büszkék is rá. Már a saját szakértőik se hisznek bennük.Már aki meri vállalni,hogy hangot adjon neki.

2012. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Akik még mindig ki tudnak kanyarítani az eu-s pénzből, annak biztos TÜNDÉRMESE lesz a közeljövő.
2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A kormány sikeresen belemanőverezte magát egy alternatív valóságot bemutató kommunikációs csapdába. Innen már nincs kiút, csak felfelé tudnak licitálni, tehát egyre meredekebb dolgokat fognak mondani, és tenni, mert egyre durvább korrekció szükséges majd.
2012. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kalergi! Hát igen, én is ezt érzem, de ez életveszélyes. Nekik is, de főleg nekünk, akik el fogjuk szenvedni egyre inkább ezt az abszurditást. Én a 80-as években figyeltem az akkori román médiában megjelenő kommunikációt a bukaresti rádió magyar nyelvű adásai útján. És tényleg ott is az látszott, hogy az abszurditás csak egyre nőtt, és a végén már ha akarták volna, se lett volna belőle kiút, mert ha egy kicsit is korrigáltak volna, önmagukat leplezték volna le.


Ceausescu a 80-as évek elején még csak egy kiemelkedő vezető volt, a 80-as évek végére már egy Romániában soha nem látott jólétet teremtő, új történelmi korszakot jelentő, nemzetközileg csodált géniusz. Rengeteg párhuzamot látok mindezzel Orbánéknál is. Pl. sem ő, sem Matolcsy nem éri be a hazai pályával, vissza-visszatér a szövegeikben, hogy őket követi Európa, sőt az egész világ (Ceausescu is mindig az új gazdasági világrend élharcosaként jelentkezett), a kreativitásuk révén kiemelkedő zseniknek tartják magukat, ami a katasztrofális döntésüket ideologizálja meg stb. Nagyon meglepő, sőt önleleplező lenne, ha ezek az emberek elkezdenének normálisan beszélni, aminek az alapfeltétele az lenne, hogy elismerjék a hibás döntéseik legalább egy részét. De ha ezt megtennék, félő, hogy rosszabb helyzetbe kerülnének mint Gyurcsány. Úgy hogy haladniuk kell ezen az egyre abszurdabb pályán, a valóságtól függetlenül, amíg lehet.

2012. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezzel a hazug szájjal besöpörték a 2/3 os többséget

Birkák mindig voltak, mindig lesznek sajnos


de most hogy éhezik a nép csak nem dől be ennyi marha neki és csak nem kell megint 4 évet s z o p ni a viktor országba

2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!