Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közeljövőben lehetséges hogy...

Nem dávid kérdése:

Közeljövőben lehetséges hogy olyan fejlett legyen Magyarország hogy németek, hollandok, osztrákok idejárjanak dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen.
2012. jún. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a közel jővőt az elkövetkező 1-2 évszázadra érted akkor talán:D
2012. jún. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A közeljövőben még inkább eltávolodunk tőlük. Itthon még azok a cégek is megszűnnek,amik most működnek.
2012. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most is ismerek németet, osztrákot, lengyelt és szerbet aki Magyarországon él és dolgozik.
2012. jún. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek németet , szlovákot , szerbet , románt , sőt még, angolt amerikait is aki Magyarországon dolgozik.
2012. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én esetleg olyat tudok elképzelni, hogy a kormány még több adókedvezményt fog osztani az idetelepülő foglalkoztatóknak és mind a németek, osztrákok, görögök, franciák, angolok ...etc etc bérrabszolgái leszünk. Ez akkor fog bekövetkezni, ha ezeknek a külföldi cégek többségének már meg fogja érni eljönni ide. Na akkor lesz a többi ország nagyon mérges ránk.
2012. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen sosem lesz! Ha Magyarországon annyira nagy lesz a jólét és annyira prosperál az ország gazdasága, akkor az itthoni/itteni cégek előbb foglalkoztatnak olcsó afrikai, arab és ázsiai bevándorlókat - szinte éhbérért - mintsem a méregdrága nyugati bért fizesse.
2012. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az elkövetkező 50-100 évben biztos, hogy nem. Itt csak minden romlani fog, növekszik a kivándorlás, itt már csak a cigányok maradnak. 20 év múlva kb. Moldova szintjén se leszünk, ha így folytatódik.
2012. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha a fidesz útját járjuk BIZTOS 10 éven belül minden környező ország állampolgára itt fog élni


meg is mondom mért Mert 1-Kivándorolt a magyarság

2-aki itt maradt éhen halt

2012. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tündibündi Viki szerint igen. szerintem? nem!
2012. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!