Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létrejöhet e az Európai...

Létrejöhet e az Európai Egyesült Államok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 11. 11:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem jöhet létre.
2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, hogy az EEÁ létrejön. Az EU is elég nagy bajban van. Lehet, hogy csak idő kérdése, és szétesik az egész unió. Az EEÁ-ra visszatérve, az európai nemzetek között óriási nyelvi, kulturális, történelmi, gazdasági s a többi különbségek vannak, nem beszélve a nemzetek közti évszázados ellentétekről. Ha létre is jönne, kik vezetnék? A németek? A britek és a franciák ezt nem hiszem, hogy jó szemmel néznék. A britek? A németek és a franciák nem lennének oda ezért az opcióért. A franciák? A briteknek és a németeknek ez sem tetszene. Ha létre is jönne az EEÁ, az európai nemzetek közötti évszázados ellentétek miatt valószínűleg rövid időn belül fel is bomlana.
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"Egyértelmű jeleit látjuk ahogyan a zsidók véghezviszik a terveiket,de a sok hüly.e birka még mindig szkeptikus.Már nem is mondom hogy ideje felébrednünk mert már késő.Köszönet a rengeteg birkának!"


Igen mindenről a zsidók tehetnek. Becsődölt a MALÉV arról is a zsidók tehetnek. Kilakoltatás zsidók. Nem unjuk már, hogy mindenről ők tehetnek.


Azért ne legyünk már ennyire üldözési mániások. Tudom most én vagyok a hülye mert nem hiszem azt, hogy a zsidók a világ gonosza. Csak amit te gondolsz az az igaz.

2012. jún. 11. 21:26
 14/25 anonim ***** válasza:

#13


Csak egyszer az életben kéne normálisan józan paraszti ésszel elgondolkodnod hogy mi folyik a világban,mi miért van és akkor talán rájönnél te is hogy van ebben a zsidó dologban valami

2012. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"Csak egyszer az életben kéne normálisan józan paraszti ésszel elgondolkodnod hogy mi folyik a világban,mi miért van és akkor talán rájönnél te is hogy van ebben a zsidó dologban valami"


Ez olyan, mint, hogy ha valakinek szar az élete, akkor annak az oka a zsidók. Az nem lehet, hogy magában van a hiba.

Akinek jó élete van, jó fizetéssel azok annyira nem szidják a zsidókat. Hitler is a szegényebbeket használta ki, mert ők elhitték, hogy nem maguk miatt szar az életük. (az irónia, hogy pont a zsidóktól kért Hitler pénzt)


Valahogy nem az értelmiségiek támogatták.



Ha valakinek jó lesz az élete, hirtelen el is felejti a zsidókat és már nem is érdekli. Lehet csak tenni kellene valamit és nem az államtól várni a megoldást.


Én aránylag jól élek és nincs is bajom a zsidókkal. Más ismerősöm is jól és neki sincs baja. Viszont annak az ismerősömnek aki nem annyira él jól, egy valakiket hibáztat. A zsidókat. Nem lehet, hogy tennie kellene valamit? Nem, mert a zsidók miatt nem jó.

2012. jún. 12. 13:04
 16/25 anonim ***** válasza:

"Akinek jó élete van, jó fizetéssel azok annyira nem szidják a zsidókat. Hitler is a szegényebbeket használta ki, mert ők elhitték, hogy nem maguk miatt szar az életük."


És ha megfigyeled ma az összes párt is ezt alkalmazza, az ujjal mutogatást (Fidesz az IMF-re és az MSZP-re - "elmúltnyócév" -, MSZP a Fideszre, Jobbik a zsidókra és a cigányokra, LMP a "kirekesztő" jobboldalra), sőt néhány környező ország éppen hatalomra vágyó politikusai is próbálnak minket magyarokat beállítani mint a problémáik forrását. És mindezt miért? Szavazatokért. A szegényektől akiket könnyen át lehet ejteni (mert hagyják magukat átejteni).

2012. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem hagyhatjuk. Mindenáron meg kell akadályozni. Nekünk még feladatunk van Európában.
2012. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#15


Én se szidtam a zsidókat,én csak elmondtam a véleményemet.Igazából nem is haragszom rájuk,hanem azokra akik hagyják hogy átlegyenek verve.A zsidók mindig is értettek ehhez


A gazdagok nyilvánvalóan leszarják az egészet,minek kéne ilyen dolgokon gondolkodniuk


Azonban az a baj hogy a legtöbb szegény nem is tud arról hogy valójában miért is vannak ennyire szar helyzetben,szóval attól hogy valaki szidja a zsidókat az nem jelenti azt hogy szegény.Egyszerűen van aki felébredt és látja hogy kb mi folyik a világban.


Én nem vagyok se gazdag,se szegény.Nem is arra gondoltam hogy engem mennyire megszívatnak,hanem arra hogy világszinten tönkre teszik a gazdaságot a bankrendszerével(Mert ugye köztudott hogy a legtöbb bankáros zsidó)El lehet gondolkodni azon hogy vajon miért van ennyire szarban mindenki.Az adósságok miatt.Na és miért vannak adósságok?A kölcsönök miatt.Honnan jönnek a kölcsönök?A bankoktól stb stb a végén úgyis rátalálunk a felelősökre.A zsidók már évszázadokkal korábban elkezdtek hiteleket adni,szóval tudják hogy mitől döglik a légy


Nem vagyok antiszemita,nem gyűlölöm őket,de ez a véleményem.Azokat az embereket utálom akik még mindig nem ébredtek fel és hagyják magukat átverni még ezek után is

2012. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Na és miért vannak adósságok?A kölcsönök miatt.Honnan jönnek a kölcsönök?A bankoktól stb stb a végén úgyis rátalálunk a felelősökre.A zsidók már évszázadokkal korábban elkezdtek hiteleket adni,szóval tudják hogy mitől döglik a légy "


Miért is kell felvenni? Senki nem mondta hogy vegye fel bárki is. Aztán a bankok csődölnek be ha nem fizetjük vissza. És ilyenkor nem azokat szidjuk akik nem fizetik vissza, hanem a bankokat. Tehát ha az emberek visszafizetnék a kölcsönöket akkor semmi gond nem lenne.

Hogy indulnak a válságok? Amerikában sok ember nem fizette vissza a kölcsönöket. A bankok nem tudtak pénzt adni az embereknek akik hozzájuk rakták be. ÉS végül kiborul a bili, hogy nem adják ki a pénzünket. ÉS végül sorra csődölnek be. Most szerinted a zsidóknak az az érdekük, hogy csődbe menjenek? Nem hanem, hogy minél több pénzük legyen.



Ugyanakkor az országnak sok kölcsönt nem a zsidók (pl imf), hanem az arabok adtak. (lsd Kádár korszak)

2012. jún. 12. 21:24
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért vesznek fel kölcsönt az emberek mert el akarnak érni valamit ebben a büdös életben(Egyszer élünk)Az pedig hogy a kamat jelentősen megnő az nem a hitelfelvevők hibája.Van akinek tegyük fel havonta 40000 -et kéne törlesztenie de ehelyett a duplaszorosát fizeti a megemelkedett kamat miatt,tehát így már esélye sincs visszafizetni.Ki hitte volna hogy a bankok ennyire megnövelik a kamatot?Erre megy ki a játék hogy a szerencsétlen embert kiforgassák a vagyonukból,még abból a kevésből is


Igen becsődölnek a bankok,a zsidókat ez egyáltalán nem érdekli,épp ez a céljuk hogy a gazdaság összeomoljon így lesz ok arra hogy egyesüljenek az országok egy közös állammá.Mégis hogy fizetnék vissza a pénzt a hitelezők?Igaz tudod hogy a pénz amit használunk,azt nem az állam nyomtatja hanem a bankok.Tehát ők azt a pénzt kérik vissza ami nem is létezik.Valaki bemegy,kér ennyi meg annyi kölcsönt,a bank kinyomtatja,de hol van a kamat amit visszakérnek?SEHOL.Ez azt jelenti hogy valamelyik réteg szívni fog,ugyanis ők soha a büdös életben nem fogják tudni visszafizetni a kölcsönt.


Ez egy mesterségesen keltett válság.Aki egy csöppet is értelmes az láthatja hogy ez a rendszer nem hosszútávra való.Sokan el is felejteték hogy mi alapján készítettek pénzt = Arany.Na és mi nekünk már sokkal több papírfecnink van mint amennyi aranyat kibányáztak,itt kezdődik a gond,hogy elvileg ennyi pénznek nem is szabadna léteznie


Viszont az is érdekes hogy hitel nélkül nem lennénk ennyire fejlettek,mert a rengeteg kutatáshoz,fejlesztéshez is hitelre volt szükségük az embereknek,ez viszont meg ide vezetett

2012. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!