Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nézi Molnár F. Árpád...

Ki nézi Molnár F. Árpád bölcsességeit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Épp most néztünk meg 1-et.
2012. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

én is bele néztem még régebben.

a juszt lászlós epizód nagyon kemény.

könnyeztem a röhögéstől.

2012. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
A "bölcsesség" szerintem erős szó Molnár F. Árpáddal kapcsolatban.
2012. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Én nézem, de már visszafogott, unalmas. Biztos azt hitte, hogy, ha nem üvölt, akkor többen nézik meg.


Szegény árpi.


Viszont a Juszt - D. Tóth videó tényleg mindent visz. Mikor laksz jól vérrel? Sátán büdös x - ja. Rúgni a x és családod nemi szerveit.


Van még a "Halálügyészek malomkő verse", az is jó lett és amikor telefonál Zsigó Tímeának, amikor a KGB kilyukasztotta a biciklijén a gumikat a Tesconál.


Az a videó is jó, amiben Soós József Titán Úr Kárpáti Magyarral üvöltöznek az NBH székház előtt. Lövess le Orbán, lövess le! Itt vagyok!


Amikor Bognár Bálintot fenyegetik, mert az origoról törölték az egyik videójukat, szintén jó. Koponyacsontos x anyád, elmegyünk hozzád. Csontszilánkokat az agyadba, családod csontszilánkjait az agyadba.


Van egy régebbi, videó, ami elég unalmas, de van egy jó része. Kártyacsomagot dobál benne, "Ettől félsz Budaházy?"


Mióta egyszer bevitték elmeorvosi vizsgálatra, azóta megijedt és már nem készít jókat. Csak az egyik telefonálós videója lett jó, amikor percekig sorolja a hendemosléki, orbánpatkányi és pintérgörényi repülőgép robbantásokat, tömeggyilkosságokat és gyerekszervkereskedelmet, és megszólal a másik, "Bocsánat, én a telefonközpontos vagyok." Sajnos ez kevés helyen van fent, nehéz megtalálni.


Azok a leggázabb videói, amiket Orbán Gáspárról csinált. Megpróbál fölényeskedni, de ez nem áll jól neki, csak még szánalmasabb lett.


Én még reménykedem, hogy visszakapjuk a régi Árpit.

2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

"amikor a KGB kilyukasztotta a biciklijén a gumikat a Tesconál"...azon a részen behaltam :D


De az sem rossz, mikor elmondja, hogy figyelmeztették Orbánt hogy ne menjen el Egyiptomba, de ő mégis elment, és rá egy hónappal kitört a polgárháború ott.


Meg mikor Orbánék robbantották fel szerinte a lengyel államfő gépét.


De a HAARP-os videókat is bírom.


Mondjuk a haverja mégnagyobb agyhalott, az még beszélni sem tud :D


http://www.youtube.com/watch?v=DEXpYUgnXco


"De hiába mondod el, úgyse fog...nem fogja megérteni...nem adatott meg ...nem érti meg, tehát hülye hozzá...tehát hiába...itt nincsen neki agy, hogy ezt megértse...máshogy nem lehet ezt elmondani" :D

2012. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Ő Soós József Titán Úr Kárpáti Magyar, de már nem tagja a csapatnak, mert összejött egy nővel. Most már csak Domján az állandó tag, de ő xar. Nalexet sem nagyon látni, mondjuk még ő volt a legnormálisabb.
2012. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Molnár F., Titán, Sodi... ha őket látod, a röhögés garantált! A világmindenség legnagyobb Ecselon tanúi!!!
2012. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszem, nálunk a gyógyszeriparnak az utolsó rúgás az volna, ha tömegesen írnák fel ennek a szerencsétlennek a videóit hangulatjavító pirulák helyett :D


Ez a pali hihetelen figura XD

2012. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Napkiraly ***** válasza:
93%
az enbéháson két napid röhögtem, de már átszoktam bartos cs istvánra
2012. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

4: nem tudnád ezeket a videókat linkelni?


Ki ez a Molnár F. Árpád egyébként? Echo Tv-s, vagy csak úgy youtube-ra feltett videókat?

2012. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!