Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a naczivadas...

Mi a véleményetek a naczivadasz.com -ról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy értem, mit akar. Parodizálja az antiszemitákat, de a zsidókat is. Lehetséges lenne, hogy a szerkesztőik saját magukkal szemben is ilyen fokú iróniára képesek?
2012. jún. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
az egész egy vicc oldal egy fajta polgárpukkasztó ...
2012. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
90 egynéhány éves bácsikat kergetnek a halálba, olyan mondvacsinált indokkal, hogy ölt egy háborúba. Kéremszépen, ők mit csináltak volna, ha tudják, hogy az a parancs hogy lőni akkor lőni. Ha nem lő, áll közéjük. Könnyű úgy okosnak lenni, hogy az egészhez semmit sem értenek! Nomeg vizsgálhatnák azt is, hogy ha megdobnak kővel, lőj vissza tankkal esetben hol a drága Bibliájuk, ami kimondja, hogy ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel? Mert Biblia csak akkor van, ha védeni kell őket?! Ősi palesztin földre telepedtek, ami csak több ezer évvel ezelőtt volt az övék. Pardon, ha visszakapjuk a ZSIDÓKTÓL Nagymagyarországot, azt mondom jár nekik izrael. Addig nem, mivel sokat ,,köszönhetünk" nekik, akár trianonban, 1920-ban, akár 1947-ben. Pedig itt Horthy alatt nem volt semmi bajuk! Szálasi más volt, de nem hogy megköszönték volna, mert Szálasi sem adta a zsidókat vagonszámra, csak amire feltétlenül kötelezte Hitler.
2012. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Parodizálja az antifaszokat.
2012. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tekerj a legaljára, a láblécben leírja. Amúgy ahogy beleolvastam nincs 90 fölött az IQ szintje annak, aki ezt rendszeresen olvassa.
2012. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást, nem tudom, hogy az én véleményem miért nem volt jó? Ez az én véleményem, úgylátszik itt is sokan vannak, akik nem voltak történelem órán.
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Tekerj a legaljára, a láblécben leírja."


Kösz, azt tettem, és tényleg.


"Amúgy ahogy beleolvastam nincs 90 fölött az IQ szintje annak, aki ezt rendszeresen olvassa."


Akinek nincs 90 fölött, az elhiszi, hogy az antifákat parodizálja, mint itt is az egyik válaszoló.

Tehát úgy van, ahogy sejtettem: antifa oldal. Csak az lepett meg a szellemességük mellett, hogy saját magukon is tudnak röhögni közben.


"Az egész egy viccoldal"

Ez igaz. Szellemes és mulatságos. De azért ott van mögötte a keserűség is.

2012. jún. 10. 22:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves lepontozása miatt háborgó válaszoló!

Szerintem azért pontoztak le, mert nem a feltett kérdésre válaszoltál, és nem is túlságosan érthetően.

2012. jún. 10. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az is megfordul néha a fejemben, hogy a „Kuruc.info” és a „Náczivadász” üzemeltetői ugyanazon személyek, ugyanis mind a két szennyoldal ugyanazt a mocskolódó, primitív, uszító, aberrált magatartást képviseli, csak az egyik a zsidók, cigányok, "oláhok" és "tótok", stb. ellen a másik a magyarok ellen, de olyannyira egyforma a hangvételük, hogy nem lepődnék meg, ha itt valami "turpisságról" lenne szó.


Az is át futott az agyamon, hogy a "kurucok" így próbálják lejáratni a zsidókat, hogy létrehozták ezt az oldalt. Nekem van egy pár zsidó ismerősöm, akiknek megmutattam a "Náczivadászt", és ők sem akarták elhinni, hogy ezt zsidó emberek szerkesztik, eleve saját maguk ellen logikátlan lenne uszítani a magyarokat, mert azzal, ami azon az oldalon van, baromira nem a sajnálatot vagy a megértést váltják ki.

2013. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem saját magukon ironizálnak. Mint a klasszikus vicc, melyben két zsidó beszélget:

-Öregem, tehetünk mi akármit ezért az országért, akkor is csak másodrendű állampolgárok leszünk.

-És adja Isten, hogy ez így maradjon.

2013. febr. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!