Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova menjünk külföldre gyerekk...

Hova menjünk külföldre gyerekkel, dolgozni?

Figyelt kérdés
Hova menjünk ahol meg lehet élni tisztességesen? Magyarország egyre gázosabb. Nem tudom meddig tűrik az emberek még ezt a kizsákmányolást? Minden esetre én már nem bírom tovább itthon... :(

2012. máj. 29. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ehhez Németország áll közelebb, mert jobb, szabadabb, biztonságosabb világ. Németországban egy török normálisabban viselkedik, mint itt egy átlagember.


Az iskolában sem úgy van ,hogy betesznek egy gyereket nyelvtudás nélkül és most kezdik mondani, hogy több óvoda kell és kötelezővé is akarják tenni, mint Ausztriában van. Szóval ez is meg fog oldódni.

2012. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nem dávid ***** válasza:
54%
700euro?????????? én 2000ből tudok normálisan kijönni...
2012. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%

"Hova menjünk ahol meg lehet élni tisztességesen? Magyarország egyre gázosabb."


Hát gyerekem, ha te Magyarországon nem tucc megélni akkor máshun meg vékkipp nem foksz.

2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%
Aszongya 130at keres a férje osz nemtud megélni. Ba zmeg én negyvenötezret keresek osz építkezek is. Hogyazanyátokba nemtuttok tik magyarhonba megélni? Pízt zabátok pízzel?
2012. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 macintosh válasza:
Utolsónak írom! Ja, hogy te lopod hozzá az építôanyagot úgy könnyû!
2012. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!