Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért szeretik...

A jobbikosok miért szeretik az arabokat?

Figyelt kérdés
Régen egy normális szélsőjobbos utálta őket!
2012. máj. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Mert nem támogatják zombiként Amerikát és egy sokkal emberközpontúbb társadalmuk van, mint a nyugati, kapitalista társadalom.


Én nem vagyok jobbikos, inkább anarchista vagy anarcho-kommunista vagyok, mégis a kedvenc pártom a jobbik, mert ők az egyetlen párt, amik ellenségei a nyugati, értékromboló kapitalizmusnak és liberalizmusnak és én is szeretem az arabokat.

2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

A jobbik szeret hozzájuk dörgölőzni mert van rengeteg pénzük nem erősek.


1.válaszoló ezt megcáfolom.Emberközpontúbb társadalom?Igen?Ahol a nőket kivégzik meg kővel megdobálják ha más férfira néz?Vagy ahol a gazdag férfiaknak jut minden nő a szegény férfiak meg a kecskéken elégülnek ki?

Ezt nevezed te emberközpontúnak?Ez inkább idióta vallási fanatizmus központúság.A gyermekhalandóság náluk nagyon magas.

Nem minden muszlim ilyen azt elismerem de előfordul az amit leírtam.

Az araboknál tudod két véglet van , vagy nagyon szegény vagy vagy pedig iszonyatosan gazdag sejk.


Nyugaton egyszerű m8unkával is megtudsz élni és félre is tudsz rakni.Pl eladóként.

Attól mert Magyarország nem tud átállni 20-on X év után sem teljesen a szocializmusról, nincs szemlélet váltás az nem a nyugati rendszer hibája hanem Magyarország vezetőié.

2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De azt nem értem, hogy a Jobbik be akarja tiltani az istentagadást meg a többnejűséget, de az arabok tetszenek nekik? Hát nem ők tagadják a keresztény istent a legbőszebben?


Lehetséges, hogy kizárólag azért nyomja ezt azt az arabbarát propagandát a Jobbik, mert kapják a pénzt Irántól? Hogy használhatják ki ilyen csúnyán a szavazók bizalmát? És miért nem látja senki, hogy ez nem normális, hogy egy szélsőjobbos párt arabbarát?

2012. máj. 28. 19:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Első utazz el egy arab országba és nézz körül.
2012. máj. 28. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kérdező, te voltál már arab országban? (Mondjuk Egyiptom és Tunézia nem ér, mert ahova magyarok mentek, az arab tavaszig egy külső szemlélőnek esetleg annyiban különbözött egy borsodi cigányteleptől, hogy még annyira sem érteni a nyelvüket)
2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert az arabok utálják a zsidókat. Ezért. Kár a körítés.
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
A jobbik mindenkit szeret aki nem szereti a zsidókat.
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

mert az arabok szeretnek minket

barátok

2012. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

„De azt nem értem, hogy a Jobbik be akarja tiltani az istentagadást meg a többnejűséget, de az arabok tetszenek nekik?”

• A Jobbik nem akarja sem betiltani, sem engedélyezni.


„Lehetséges, hogy kizárólag azért nyomja ezt azt az arabbarát propagandát a Jobbik, mert kapják a pénzt Irántól?”

• Irán NEM arab ország.


Én értékelem a függetlenségre való törekvésüket és a hagyományaikhoz való ragaszkodásukat, de nem túlzottan kedvelem az arabokat, kifejezetten ellenzem az Európába vándorlásukat!

2012. máj. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OLAJ és PÉNZ emellett a Jobbik csak az idióta Retek klub meg TV2 szerint szélső jobb.

Amúgy meg nem hinném, hogy az, hogy valaki végre nem csak utálja az arabokat hanem szereti őket az olyan nagy baj lenne és ezt el kell ismerni akár Jobbikos vagy akár nem.

2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!