Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Százezres fociadó?

Százezres fociadó?

Figyelt kérdés

Százezres fociadót fizethetnek a kocsmák


[link]


2012. máj. 23. 00:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ja mellékesen negyed évre fizetek 60ezret az artisjusnak műsor szórás jogcímen mert szól a rádió meg néha megy a tv.
2012. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Nem én találtam ki ezt az indokot és én is tudom hogy ez csak egy hülye kifogás.De tegyük fel ha tényleg emiatt vezetnének be újjabb adókat én nem háborognék,de akkor legalább a gazdagokat is szorítsa meg a kormány,sőt őket jobban megkéne


Nagyon jól tudom hogy azért vetnek ki újjabb adókat hogy minél több pénzt zsebre rakjanak.Kihasználják az országot amíg csak lehet

2012. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Talán ehhez már nem is lehet mit kommentelni.Az ember egy idő után belefárad,és nem érdekli.

Én egyébként azóta leszoktam a "kocsmáról"mióta bejött a cigitörvény.Sajnálom,a söröm mellé hiányzik a megszokott két száll cigim,amit egy nap elszívok.Most se cigi,se meccs,se kocsma, mert nem telik rá.Köszönjük neked Orbán Viktor,de reméljük azért te nézed a meccset...

2012. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!