Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt az Echo Tv-ben?

Mi történt az Echo Tv-ben?

Figyelt kérdés

Most megy a háttérben Vámos György betelefonálós műsora. Én utoljára 2010 elején hallgattam bele, és elkönyveltem, hogy primitív emberek érdektelen, FIDESZ-t ajnározó monológjait lehet hallani, ezért azóta nem hallgattam többet. De most véletlenül odakapcsoltam. Nem akartam hinni a fülemnek: A legtöbb betelefonáló elhatárolódott a FIDESZ-től, kiábrándult szavazóként azonosította magát, beszélt az anyagi lecsúszásról, és számos konkrét intézkedés se tetszett. Többen kikeltek például a telefonadó ellen. Vámos is úgy fogalmazott egy kivételesen éppen fideszes betelefonálónak, hogy eltelt két év, és nem sikerült a gazdasági áttörés. Erre mondja a hölgy, hogy az elmúlt 8 év tehet róla, stb., de majd jó lesz. Erre Vámos azt mondta, ő 58 éves, és neki egész életében azt mondták, már csak egy kicsit várjon, és jobb lesz, de ő ezt már nem veszi be. És azóta is sorjáznak a panaszok, röhejesnek tartják a stadionépítéseket stb.


Így összezuhant a FIDESZ-tábor, vagy mi van?



2012. máj. 18. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
az echo jobbikos kisgazdás irányultságú, de elsősorban ők is emberekből élnek, úgyhogy olyan irányultságú ami a legtöbb ember. elégedetlenkedő. a fidesz tábor jól van köszöni szépen
2012. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%

Talán mindenki rájön, hogy a A n o ny m ou s csoport üzenetében van némi igazság (ha nem is a teljes igaz):



A n o ny m ou s üzenet a magyar néphez!

pastebin.com/6bGSh7iK



"A politikusokat nem érdekli a ti jólétetek!"


"Függetlenül a politikai spektrumban elfoglalt pozícióktól,

a ti választott vezetőitek, a Parlament és a poltikai pártok tagjai (mindkét oldalon) szisztematikusan átvertek és félrevezettek titeket, folyamatosan hazudtak nektek!

Ez azért volt, mert ti vakon megbíztatok bennük

és minden bizalmatokat beléjük helyeztétek.

De ők kihasználták és átverték a legtöbbeteket. [...]

A kormányaitok csúnyán átvertek titeket,

több mint két évtizeden keresztül.

Rabszolgasorba hajtottak titeket, és ti tétlenül néztétek, ahogy ezek [...] kiraboltak titeket.

Az ő egyetlen tevékenységük az volt, hogy felépítsék a szimbolikus, gazdasági és politikai hatalmukat."

2012. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ECHO az én ízlésemnek már túlságosan jobbos. Szerintem már inkább a jobbikosoknak szól.
2012. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
azt ugye tudod, hogy az anonimus nem egy csoport, hanem egy álarc ami mögé lehet bújni ha az ember hülyeséget készül csinálni...
2012. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!