Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a magyar Gárda?

Mi az a magyar Gárda?

Figyelt kérdés
Hallottam már róla régebben a TV-ben rádióban, de ott nem mondták konkrétan!
2009. jún. 25. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
2009. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Egy gonosz szervezet, ami részt vett a szörnyű, felejthetetlen, rémséges Holocaustban, az ártatlan zsidók kiirtásában. Továbbá egy terrorszervezet, aminek a tagjai békés, dolgos, becsületes roma állampolgárokat gyilkolnak le puszta kedvtelésből.
2009. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2009. jún. 25. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy is. Ne hidd el amit az utolsó válaszoló mond!!


A Magyar Gárda még senkinek se ártott, ellenkezőleg, sok mindenkinek segítenek: vért adnak, segítenek ahol árvíz van, volt hogy kenyeret is osztottak.

2009. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Miazhogy?! És a legnagyobb szövetségesük a Nemzeti Őrsereg, akik nyíltan nyilasok (elég megnézni a karszalagjukat és egyenruhájukat). Magyar Gárda szellemi atyja pedig nem más, mint a szélsőséges fajgyűlölő, szálasista Vona Gábor, a neonáci Jobbik elnöke.
2009. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Neonáci Jobbik????


Ember te nem tudod mit beszélsz!!! Tudom hogy nagy tragédia nektek hogy az SZDSZ csak 2%-ot kapott de zért ilyeneket nem kéne hazudni:)


Kedves kérdező!


Olvasgasd a www.magyargarda.hu-t, itt bővebben tájékozódhatsz!


Szebb Jövőt!

2009. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Egy újnácikat tömörítő szervezet.
2009. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Mondom én, hogy valaki nagyon unatkozik...

A második válaszoló csak viccelt, szerintem ez észre is vehető.


Egyáltalán nem nácik, se nem szálasisták, se nem véresszájú gyilkosok.

2009. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
A Magyar Gárda pillanatnyilag egy mozgalom. A Jobbikhoz köthető egyesület hozta létre. Az egyesület feloszlatásának bírósági ügye most van másodfokon, de a gárda mozgalom ma már az egyesület nélkül is működőképes. A gárda mozgalom egy társadalmi önszerveződés, amit leginkább a hivatalos szervezetekkel (rendőrség, hagyományos pártok) szembeni elégedetlenség, a biztonságvágy, a közösség iránti vágy, és hát egyfajta ellenségkép tart össze. Pozitív értelemben feltűnő, hogy a kisembereken tettekkel próbálnak segíteni, megjelennek a bűncselekmények áldozatainál és védelmet ígérnek, de biztos, hogy túlerőltetik a cigány tematikát. Én nem fasiztáznám le őket, de azt sem mondanám, hogy a gárda a megoldás. Ez egy útkeresés egy szétzilálódott országban. Majd meglátjuk, hogy hova vezet.
2009. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
a gárda tehet arról h Horthy 1944-ben titokban a németek háta mögött átvezette a Dunát Budapesten, aminek következtében abba több százmilliárd zsidó lövődött bele :(...sőt, volt aki naponta 3-szor is:(....amúgy a Gárdát Julius Caesar alapította, az első fasiszta, nézd csak meg azis mien karlengetve szokott köszönni :(.....nade viccet félretéve, nehogy elhidd, csak most próbáltam egy kicsit a szadeszos stílust felvenni...tehát ennek pont az ellenkezője igaz! fuck szdsz!
2009. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!