Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali úthenger EU szerte?

Szittyatarzan kérdése:

Baloldali úthenger EU szerte?

Figyelt kérdés

Viktor hogy is van?Most hosszú ideig jobboldali hegemónia következik Eu szerte mondán viktátor 2011.


Szerbia, farnaciország, Anglia, Görögország, Németország. Egy közös bennük, a héten mindenűt nyert a baloldal.


2012. máj. 6. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mudri

Más fajsúlyos esemény nem jutott eszembe.

2012. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nincs is olyan bal/jobboldal

mind a nagytőkét képviseli

és semmibe veszi a dolgozókat

ezek csak a befektetők (piacok) érdekeit képviselik

az, hogy bal/jobb az apróság

(bevándorlók stb.)--huszadrangú kérdés


görögöknél egy csomó vérnáci került a parlamentbe, örülhetsz

azok a balosok, meg akik megerősödtek, akasztós balosok

nem maszatoló liberálisok, hanem kőkemény lincselők

2012. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kérdező, Angliában jelenleg konzervatív-zöld kormány van, és a konzervatív polgármester nyert. [link]


Hogy micsoda konzervatív zöld? :D ilyen állat fajta nem létezik kola nem létezik soha nem is fog.

2012. máj. 6. 23:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Boris Johnson nem azért nyert, mert konzervatív, hanem azért, mert egy népszerű, különc figura. Én magam is rászavaztam, karakteres vezetője Londonnak. De ezt az egy győzelmet írhatják fel a konzervatívok, egyébként óriási vereséget szenvedtek csütörtökön. Egyébként ez teljesen normális szerintem, mindenki várta a nagy megváltást a jobboldali kormányoktól, de rá kell jönni végre, hogy senki nem tud csodát tenni egyik pillanatról a másikra.
2012. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A LibDem pedig nem zöld párt, ne beszéljünk már hülyeségeket.
2012. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A fidesz is egy baloldali párt, mindig is az volt. Max. amikor szájkarate-ról van szó, akkor jobboldali. Az EU-nak meg vége, max. még vergődik pár évet.


HA neked a fidesz baloldali párt ,akkor neked tudathasadásod van!

2012. máj. 6. 23:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, jó lenne, ha EU szerte leúthengerelnék a baloldalt, igazad van, én élvezném.
2012. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9/17 -nek. A válaszod első felével egyetértek a másodikkal viszont egy kis módosítással. Mi prolik, aki vártuk az "egyenlő munkával egyenlő bér elvét " ugy gondoltuk, hogy rendszerváltás .. -jó legyen és az előző feltételekkel ! Mivel alaposan átszabták ,de ennek okára nem kívánok kitérni hát most, ha népszavazásra kerül az,hogy maradjunk vagy ne ha hiszitek,ha nem azért a józanabb emberek ugy látják,hogy mivel 5-10 éven belül el sem tudjuk magunkat tartani bizos vagyok benne, hogy igen,tehát maradjunk lesz a válasz. Ennek az lesz a másik oka, hogy a magyar elitnek kell egy kontroll,mert gátlástalanabb,mint a multi és élni nem hagy minket. Tehát mielőtt megszünne az eu és ezt a közakarattal ellentétbe meghozná a 2/3 itt lesz olyan békeharc, hogy kő kövön nem marad.
2012. máj. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szittyatarzan, az a te nagy bajod, hogy Magyarországon a baloldali pártok sz.rt sem érnek, és ezért nincsenek hatalmon.
2012. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!