Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsányról?

Mit gondoltok Gyurcsányról?

Figyelt kérdés

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Gyurcsány a Fidesz embere és mintegy a baloldalba beépített téglaként dolgozik a politikai baloldal bukásán. Úgy látom az ő munkájának köszönhető a Fidesz 2/3 fölötti győzelme, az MSZP kettészakadása, és sikeres munkája esetén az MSZP és a DK is ki fog esni a parlamentből.

Hallottunk a rendszerváltás idején a különböző politikai pártokba beépített ügynökökről, amelyek vezető pozícióra törtek, hogy aztán tönkretegyék a pártot. Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Gyurcsány a Fidesz ügynöke?

Ha így van, akkor ő a legsikeresebb politikusa a Fidesznek.



2012. ápr. 29. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom elképzelni. Ez egy olcsó ponyvaregénybe illő összeesküvés elmélet.

Gyurcsány egyszerűen egy lelki szellemi toprongy, egy jellemtelen figura.

2012. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Teljességgel kizárható amit írtál.
2012. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

gyurcsány a fidesz ügynöke lenne?

Ő ahhoz túlságosan is hülye.

2012. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem elképzelhető. Ellenben baromira unom, hogy egy 2 százalékon álló, virtuálisan is alig létező, nem hogy valódi tevékenységet folytató párt elnökével ennyit foglalkoznak. Megbukott, a legtöbb ami várhat rá a politikában, hogy 2014-től kezdve a parlamenten kívül osztja az észt,- az új választási rendszernél abban sem vagyok biztos, hogy az lmp bejut, és a jobbik nem megy le 5-8 százalék köré és tönkretesz a jelenlétével pár rendezvényt és megmozdulást.
2012. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is gondoltam már erre, de nem hiszem hogy így van, a jobboldal (bármit nevezünk annak) ehhez egyrészt béna, másrészt magáról se tudja hogy ki kinek az ügynöke a pártokon belül.

Azt viszont el tudom képzelni hogy Ferit a perével "fogják": nem ítélik el, viszont elvárják tőle hogy aktív legyen, szerepeljen, kavarjon, hülyeségeket beszéljen. Ő pedig, mint gyógyászati eset, jól is érzi magát, talán soha jobban, mint most, amikor üldözött szerepben pojácáskodhat.

2012. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 22:02

Igen, valami ilyesmi lehet. egészen biztosan valahogy a Fidesznek dolgozik.

2012. ápr. 29. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ferike szimplán egy megalomán csaló mint tudjuk.
2012. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Gyurcsány a Fidesz embere "


Ez így kicsit hollywoodi. Azt viszont el tudom képzelni, hogy vannak kétes ügyei, és a büntetlenségért cserébe fideszes pártszolgálatot teljesít a DK megalapításával és vezetésével.


Tehát Gyurcsány eredetileg nem volt beépített ember (a baloldaliak messiásként istenítették 2004-ben, a baloldali írók, közgazdászok és minden más értelmiségi elélvezett már a neve említésétől is), viszont nem kizárt, hogy már kb. 1,5 éve a Fidesz embere.


"Ha így van, akkor ő a legsikeresebb politikusa a Fidesznek."


Ha ügynök, ha nem ügynök, eddig ő tette a legtöbbet a Fideszért.

2012. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elképzelhetőnek tartom, hogy a Fidesz Gyurcsányra építve szeretne megint 2/3-ot elérni.

Az egész ellenzéket a Gyurcsány által szolgáltatott sorozatos balhék tematizálják, ezzel züllesztik az esetleges alternatíváról kialakuló képet.

Azért annyira nem látom sötétnek Gyurcsányt, hogy ezzel ne lenne tisztában.

Számomra a lemondása utáni visszatérése óta egyértelműnek tűnik, hogy valamilyen módon tevékenységével a Fideszt kívánja támogatni. Még az LMP-t is igyekszik összemosni a személyével a rendezvényeiken való sorozatos megjelenésével. Hogy őket is húzza le magával.

Szerintem mérhetetlenül profin cselekszik, kérdés, hogy mit kaphat ezért a Fidesztől.

2012. ápr. 30. 13:59
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez már kóros összeesküvés hívőség. Fordulj orvoshoz.
2012. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!