Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szoktátok nézni a Hír...

Ti is szoktátok nézni a Hír Tv-ben a két közgazdász beszélgetését?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy nagyon érdekes és időszerű gazdaságpolitikai véleményeik vannak amik nagyon helytállóak és attól függetlenül, hogy egy-két-három -több fideszes politikust nem csípek attól még lehet ezeknek igazuk az eu kettős politikai mércéjét illetően. Csak ott van a probléma ,hogy én akkor sem rohannék ajtóstól a házba, mert azért ennyi eszem csak van !
2012. ápr. 27. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Politikai műsort alapból nem nézek.
2012. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A Hír TV soha nem korrekt,csak a Fidesz álláspontját mondja. Az pedig erősen eltér a valóságtól. Nem az EU folytat kettős politikát,hanem a Fidesz!
2012. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

A Hír TV korrekt, és részben a Fidesz álláspontját mondja,mivel az is korrekt. Az Eu kettős politikát folytat, a Fidesz pedig nem.

16:37-nek: egyes,leülhetsz.

2012. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Néztem egy darabig, csak aztán rájöttem, hogy mindig ugyanazt mondják, úgy hogy most már én is beülhetnék a helyükre, és elmondhatnám ugyanazt.


Amúgy tényleg tetszetős, amit mond különösen Bogár László, van is benne némi igazság, de ezzel együtt teljesen irreális a megközelítése. Bármennyire is fájdalmas, el kell mondanom, hogy Magyarország nem fogja legyőzni a világot, úgy hogy felesleges is erre tüzelni az embereket. Bogárt számomra az elvakult orbánizmusa teszi hiteltelenné. Nyilvánvaló, hogy a "szabadságharc" eleve megnyerhetetlen volt, és ma már az is látszik, hogy ténylegesen megbukott. Akkor miről beszél Bogár?

2012. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, lehet, hogy félrement a válaszom, én az Echo Tv közgazdász beszélgetőiről írtam az előbb.
2012. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A HírTV-n szereplő közgazdászok nem kicsit elfogultak, a Fidesz irányába... Ennyit erről.
2012. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnának meg nem a fidesz oldalán lenni. Másnap már nem lenne munkájuk.
2012. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4/7-nek Valahogy én is igy érzem és nem mi vagyunk a világ közepe ezt már mi többször is eljátszottuk.
2012. ápr. 27. 19:44
 9/10 yossarian44 ***** válasza:
Bogár Lászlót inkább ne nevezzük közgazdásznak, mert a tudományág alapjaival nincs tisztában.
2012. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bogár László egy bohóc, gyakorlatilag Drábikkal említik egy lapon.
2012. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!