Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem beszélnek a politiku...

Miért nem beszélnek a politikusok nyíltan a megélhetési bűnözésről?

Figyelt kérdés

A cigány szó betiltásával egyre gyakrabban ír a média a Kuncze által kreált megélhetési bűnözőkről.


Vajon a politikusok nem tudnak arról, hogy sok vidéki városban mi zajlik? Hogy naponta fosztanak ki élelmiszer áruházakat csoportosan, az időseknél ki-be járnak és visznek amit lehet?


Nem tudnak-e arról, hogy vidéken virágzik a riasztó- és önvédelmi fegyver kereskedelem?


Ha az állam nem védi meg a népet, megvédik magukat. Vajon jobb ezt az emberekre bízni?


Nyilván 6-7 gyerekkel, 6 általánossal én sem tudnék megélni, enni kell, munka nincs, semmihez nem értek, akkor egy lehetőségem marad, szerezni bármi áron.


Megváltozna vajon a vélemény, ha a politikusok édesanyját szúrkálnák agyon pár ezer forintért? Tennének végre valamit, ha a gyereküket egy pár márkás cipőért és mobiltelefonért vernék agyon, vagy erőszakolnák meg?



2012. ápr. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismernek el ilyesmit. Szerencséd van, ha olyan környéken laksz, ahol nem kell ezzel a jelenséggel szembesülnöd nap mint nap. :-(
2012. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnak-e arról, hogy vidéken virágzik a riasztó- és önvédelmi fegyver kereskedelem?Én évek óta árulom az enyémet és a kutyának se kell.Pedig jó állapotú.
2012. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

"A cigány szó betiltásával "


Ki tiltotta be és mikor? Ilyenről szó sincsen!


" Hogy naponta fosztanak ki élelmiszer áruházakat csoportosan"


Hol? Mikor? Kik? Egy vidéki városban élek, de ilyen még nem történt, de még csak a környéken sem!


"vidéken virágzik a riasztó- és önvédelmi fegyver kereskedelem? "


Virágzik? Én erről nem tudok. Bár én nekem nincsenek alvilági kapcsolataim, hogy ilyenről tudjak.


"Ha az állam nem védi meg a népet"


Nem az állam védi meg a népet, hanem a rendőrség. Nekem eddig bármilyen problémám volt, a rendőrség mindig készséggel segített.


"megvédik magukat. Vajon jobb ezt az emberekre bízni?"


Nem az emberek dolga! Az önbíráskodás törvénybe ütközik!


"Nyilván 6-7 gyerekkel, 6 általánossal én sem tudnék megélni"


Ezért nem kell 6-7 gyereket csinálni, mielőtt valaki belevág a baba projektbe, előtte meg kell alapoznia a jövöjét, tanulással és munkahellyel.


"ha a politikusok édesanyját szúrkálnák agyon pár ezer forintért? Tennének végre valamit, ha a gyereküket egy pár márkás cipőért és mobiltelefonért vernék agyon, vagy erőszakolnák meg?"


Ilyenek sajnálatos események történnek az ország talán 5%-án! Az ország jelentős részében kielégítő a közbiztonság. Nem a borsodi és környékbeli esetekből kell kiindulni. Borsod megyének már úgy is annyi.

2012. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem a közvetlen témához tartozik, de nekem nincs alvilági kapcsolatom, sőt a munkámhoz sem kell, mégis van több fegyverem is, bár nem önvédelemre hanem lövészetre használom. Nem kellenek alvilági kapcsolatok a fegyvervásárláshoz, Mo.-n szerencsére csak idő és pénz kell hozzá.
2012. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!