Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lesz telefon és...

Tényleg lesz telefon és internet adó? Vagy csak rémhír?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 20. 16:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

"Mégis ki fizessen?"


Az, aki az "almúltnyolcévet" végigüvöltötte, hogy a kormány ne sarcoljon, hagyja az embereknél a pénzt, és ha majd őt megválasztják, majd megszorítások nélkül is képes lesz vezetni az országot.


Tessék, itt a lehetőség...

2012. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

"Az érdekelne, hogy ki hogyan miből teremtené elő a lyukfoltozáshoz a pénzt, amit Brüsszel és a Zeu elvár a magyar kormánytól?"


KIADÁSCSÖKKENTÉS. Túl sokat költ az állam szociális juttatásokra, túl nagy az állami vízfej (3200 önkormányzat és társai), azt is le lehetne építeni. Magas a korrupció, itt is lehetne pénzt spórolni, pl. a közbeszerzések nagy része korrupciógyanús.


Akkora az adóteher a lakosságon és a vállalatokon, hogy itt már minden adóemelés csak a feketegazdaságot, az adóelkerülést és a cégek külföldön történő bejegyzését segíti elő.

2012. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a gazdálkodáshoz, takarékoskodáshoz, együttműködéshez nem is értenek, valamiben azért profik.

Hogyan kell kizsebelni azokat akiket nem szeretnek, lenéznek.

2012. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

10-es! Kérdezd a kedves fideszes barátaidtól, hogy ki fizessen. Mert ők 8 évig azt hirdették, hogy ha ők jönnek, nem az emberek fognak fizetni. Páran már akkor se értettük, hogy ki fog fizetni, de ez akkor elsikkadt. Volt aki szerint, ha nem az emberek fizetnek, akkor talán a mókusok? Hát most kiderült, hogy minden ellenkező ígéret ellenére mégsem a mókusok fizetnek, hanem mi. Csak az a gáz, hogy nem erről volt szó.


A másik meg az, hogy ha nem lenne Orbán egyszemélyes szabadságharca, aminek következtében iszonyatos magasak a kamatok és gyenge a forint, akkor eleve sokkal kisebb lenne az adósságteher is. És akkor még nem beszéltem az évi több száz milliárd ft kárt okozó egykulcsos adóról, az indokolatlan társaságiadó-kedvezményekről, a MOL ésszerűen nem indokolható megvásárlásáról, az állami mobilszolgáltató beindításáról és még sok kisebb-nagyobb húzásukról a stadionépítéstől a Kossuth tér átrendezésééig.

2012. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem be fogják vezetni az Antiadó adót is. Tehát megadóztatják azokat akik kevés adót fizetnek.
2012. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"10-es! Kérdezd a kedves fideszes barátaidtól, hogy ki fizessen. Mert ők 8 évig azt hirdették, hogy ha ők jönnek, nem az emberek fognak fizetni."


Ebből mindössze az jön le, hogy a Fidesz a lakosságot nem tartja embereknek.

2012. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"az állami mobilszolgáltató beindításáról"


Melyik az állami mobilszolgáltató?

2012. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Most alakult furcsa körülmények között az állami mobilszolgáltató. Pillanatnyilag még nem szolgáltat.


[link]

2012. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 DannyZuko ***** válasza:
32%

Nevetségesnek tartom a beveeztését, de tény, hogy valamiből pénzt kell teremteni. Az is igaz, hogy a segélyeket és más kiadásokat is vissza kéne fogni. Én drasztikusan, de külföldi példa alapján 3 gyerekig támogatnám az embert. Aki többet akar, az tartsa is el és ne ebből éljen meg a családja!

A másik, hogy azokat kéne hajkurászni, akik 3 havonta új céget csinálnak és csődöltetik be az előzőt, mint pl a vagyonvédelemben szokás és hagynak milliós be nem fizetett terhet maguk után többször évente. Simán ráfognám, hogy aki csődbe vitt egy vállalkozást, az ne vállalkozzon egy ideig.


Mondjuk ha ezen múlik, akkor az után a havi 60-120 perc beszélgetésem és 40-80 sms-em után befizetem a 2 forintot egye qtya.

2012. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

DannyZuko-nak:

Nyilván azért tudsz beletörődni az újabb sarcba, mert ki tudod gazdálkodni. Én viszont azért köteleztem el magamat a T-Home-nál 26 hónapra, amiből 20 még hátravan, hogy a nagyon kedvező Favorit Extra-nál is kedvezőbb Hoppá - VONALAS - díjcsomaggal még többet takarítsak meg. Ha viszont bármilyen alapon - percenként vagy beszélgetésenként - az eddigi 5.000 percnyi lehetőségemet megadóztatják, az egész kedvezmény-csomag okafogyottá válik. Kivédhetem úgy, hogy nem telefonálok, csak fogadom a hívásokat, de arra a célra még a havi 3.200 forint előfizetési díj is óriási luxus!

2012. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!