Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megrögzött fideszesnek mi...

A megrögzött fideszesnek mi kéne hogy végre kiábránduljon még mindezek ellenére is?

Figyelt kérdés
Én rájuk szavaztam, de már bánom, nem is kicsit...és még jó sokan vagyunk ezzel.De van pár ismerősöm, akiket szintén jól megkurtított Vikike és még mindig elvakultan magyarázzák, hogy milyen jó, sokkal kevesebb pénzem marad:-)
2012. ápr. 13. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát javaslok egy tv-t neki.
2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki nem gondolkodik, hanem elvakultan elhisz mindent, őt a Fideszből csak egy új isten ábrándíthatja ki.
2012. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A fidesz nem párt. Alapvetően egy vallási szervezet. Lehet röhögni, de a szekták valamennyi fontosabb jellemzőjével bír a keménymag. Ameddig Orbán él, és vezeti a szektát, addig nem fognak másra szavazni. Igazából ez bánt a legjobban, mert olyan emberek közt élek, akik elsajátították a duplagondolt. A legjobb példa, hogy például amikor egyszer felvetettem egy baráti társaságban, hogy hogyan tiltakoztak a fideszesek 6-7 éve az egykulcsos adó ellen, majdnem kizavartak a lakásból, hogy miért mondok ilyet.
2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A megrögzött jobbikosokkal is kellene valamit kezdeni.Nagyon idegesítőek.
2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Meg anyáddal is.
2012. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kell egy orbáni öszödi beszéd, amíg nincs, addig a fidesz pusztán az elmúltnyolcévezéssel megnyeri a választásokat.
2012. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy őszödi beszéd sem lenne elég. A bátyám nagyon védi őket, mindig az elmúlt 8 évvel jön, meg azzal, hogy az EU meg a bankok akarnak kiszipolyozni minket. Ez persze mind igaz, de nem mentség mindarra, amit csinálnak. Gyakorlatilag élhetetlen lett ez az ország. Őt sem lehet meggyőzni, valóban olyan, mint egy Istenhívő.
2012. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nekik is megkordul a gyomruk,elmúlik a narancsfelhő,ne aggódjatok.
2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen béke, szabadság és egyetértés: LE A FIDESSZEL!
2012. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem a Jobbikkal semmi bajom. Még soha nem láttam tőlük durvaságot, a cigóktól viszont igen.Amíg nincsenek kormányon, még jó is hogy vannak.Féljenek csak valakitől. Én már az utcára sem merek kimenni babakocsival, mert a cigók úgy randalíroznak a ladával, hogy nem egy embert elütöttek a járdán.Rendőr persze azóta sincs az utcán.Jó az a Gárda, na.
2012. ápr. 14. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!