Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt az Orbán apja? Hol...

Ki volt az Orbán apja? Hol taníttatták Orbánt? Miért haragudnak az emberek az apjára?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 16:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Ja és van még valami amit érdemes tudni róla. A kis Viktorka Lengyelországban egy kommunista ellenes tüntetésen randalírozott ahol a lengyel rendőrség be is kasznizta és az apja csak az MSZMP közbenjárásával tudta kihozatni. Tehát kommunista vonalon. :D
2012. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

4/9-es MENT A ZÖLD KÉZ:))


De egyébként én úgy hallottam,hogy hátrányos helyzetű kis- diákként tanult Oxfordban,'tök ingyé...az utált szocializmusban.Ha ez valóban így van,akkor apucinak az egy forintjába sem kerülhetett.

2012. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
Így van, most pedig ez a kit hátrányos helyzetű hálából elzárja a lehetőséget az olyanok előtt, mint ő volt annak idején. Egy kis cigánygyerek Oxfordban a szocializmusban...
2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
1989-ben tényleg hatalmas szocializmus volt... Akkor már mindenki azt csinált és odament, ahová akart. De az irreálisan gyűlölködő Orbán-fóbiások mindenbe belekötnek, és cigányoznak kétpofára. Én sem vagyok a kritikátlan rajongója, de próbálom elfogulatlanul nézni.
2012. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%

Miért, 89-ben mi volt? Orbán KISZ-es, de kis pattogó gyerek volt. Aztán Soros Gyurika kegyeltje. Ja egyébként meg cigány.

De azon mindig nevetek, mikor a fideszesek kézzel-lábbal tiltakoznak, hogy cigány lenne a vezérük. Mert ők is ugyanúgy rühellik a cigányokat, mint mondjuk a jobbikosok, és nem akarják elhinni.

2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Az én nagyapám is kommunista volt, alezredes a hadseregben. Ettől nem vagyok rossz ember, az apám sem az. Ez olyan, mint ha a németeket elkezdjük azzal dobálni, hogy: "Háháhá lám-lám, a nagyszüleitek Hitler alatt dolgoztak, voltak katonák". És? Tehet róla? Nem.

Nem vagyok FIDESZ szimpatizáns, de az ember a rokonait nem válogathatja meg, és ha valaki ezen lovagol, akkor az még szolidan fogalmazva is primitív.

2012. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolsó arról is írtam miket művelt. Hogy a kommunisták ellen tüntető kisfiát a kommunisták seggének kinyalásával szabadította ki.
2012. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

89-ben még az átlag ember nem utazhatott oda,ahova akart. Nyugati országokba csak két évenként kapott útlevelet.

A Soros-ösztöndíjat pedig csak az kapott,akit a párt javasolt és támogatott.

Az apuka a rendszerváltás után kőbánya tulajdonos lett. Az első Orbán kormány idején két hétig állt az autópálya építés,mert az apuka nem tudott szállítani. A pálya mellett volt egy másik cég,de labdába sem rúghatott.

2012. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egy pillanat!Soros György egy zsidó ember volt, aki a mai kapitalista rendszer összerondítását tartja élete fő művének?

És ez mit jelent?

2012. ápr. 9. 18:18
 20/27 anonim ***** válasza:
18:17: 1988. január 1-től volt világútlevél. Egyébként nyugatra korábban nem két, hanem három évenként lehetett utazni.
2012. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!