Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki valamelyik pártra szavazot...

Aki valamelyik pártra szavazott, miért ment el választani?

Figyelt kérdés
Miért nem maradt otthon döfönyézni, magában vicsorogni? Hát már erre se vagyunk képesek, úgy letojni Baranyát, Dávid Viktort és Bajnai Fletót, hogy nyomunk se maradjon a régióban? Most komolyan, állítólag nincs közjó, csak közrossz, akkor mér a szavazóhelyiségbe erőlködtök, mér nem a mellékhelyiségbe?
2009. jún. 17. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Kár, hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni.
2009. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ez most jut eszedbe, és nem a többi oktondiság megválaszolásakor, ugyanis azok ihlették a kérdésemet.
2009. jún. 17. 16:08
 3/7 ceri ***** válasza:
100%

Azért, mert szeretek az engem érintő dolgokhoz legalább hozzászólni, nem csak bambulni, mint a birkák.

Még ha igazad lenne is (minden rossz), akkor is a szerintem kevésbé rosszat választom. Ilyen pofon egyszerű.


Ha te mindenkinél okosabb, becsületesebb, rátermettebb vagy akkor indulj a választásokon. Ha meggyőzöl akkor rád fogok szavazni.

A munkamegosztás jónéhány ezer éve éve jelen van az emberiség történetében. Ha sört akarok inni megveszem a boltban, a közügyek intézésével meg megbízom azt akit a leginkább el tudok fogadni.

2009. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Éltem az alkotmányos jogommal.

Én az LMP-re szavaztam, mert vannak olyan elképzeléseik, amikkel egyetértek, ellenben a jelenlegi parlamenti pártokkal, és szeretném, ha esélyt kapnának ők is a politikai palettán, hátha megvalósítanák a terveiket, amik értelmes tervek. Rajtuk kívül még 1 olyan párt van a parlamenten kívül, akiket érdemesnek tartok a támogatásra, nálam második helyen áll, de 2-re nem lehet szavazni.

2009. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a kérdező tudatában annak, hogy ha már nem egy földesúr vagy diktátor ül a nyakunkon, akkor éljünk már a milliárdokon megszervezett lehetőséggel, és menjünk el szavazni. Én még egyet sem hagytam ki, dec. 5-én is elmentem igennel szavazni.

Egyetértek azzal, hogy a legtöbb ember olyanról kell szavazáskor döntsön, amihez nem ért, olyan információk alapján,amik nem nevezhetők objektívnek (finom voltam), de míg nem lesz egy olyan királyunk mint Mátyás vagy István, nincs jobb lehetőségünk, mint elmenni szavazni.

2009. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

István és Mátyás uralkodása között 420 év telt el, úgyhogy járj csak szorgalmasan szavazni...

Egyébként királyválasztás céljából fölösleges, azt elintézik helyetted a nemesurak. Ma csak polgárokra célszerű szavazni, és olyanokra, akik az egyszerű embert is meghallgatják, aztán még emlékeznek is rá, hogy mit mondott.

Kérdésem vicc volt, örülök, hogy ti felelősségteljes állampolgárként viselkedtek, gratulálok minden válaszadónak.

2009. jún. 18. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
én elmentem volna,mert szerintem fontos,de eltörtem a lábamat :S
2009. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!