Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan Jobbikos politikus,...

Van olyan Jobbikos politikus, aki nem úgy köszön, mint egy idióta, hanem a szokásos hétköznapi formulákat használja?

Figyelt kérdés
Az adjon az isten, szebb jövőt és hasonlók helyett
2012. ápr. 7. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a leventeszervezetek, melyek katonai előképzést biztosítottak Magyarországon a honvédségnek, szerinted úgy köszöntek, mint az idióták? Csak kérdezem.
2012. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Persze, van olyan, aki shalommal. Ja, az másik párt.
2012. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi a probléma az előzőekkel? Tökéletes köszönési formák
2012. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ja, tökéletesen szánalmat keltőek
2012. ápr. 7. 16:18
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Benned szánalmat keltenek, másnak pedig tetszenek. Legyél már egy kicsit toleránsabb.
2012. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
No és mely köszönési formát részesítenéd előnyben? Esetleg ahoj, buna ziua, shalom, dobry dzin?
2012. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Én azt hittem ezek félelmet keltenek
2012. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is jobb lenne ha rendes köszönést használnának pl jó napot , tiszteletem Stb.A szebb jövőt meg a hasonlókat a katonák meg a bányászok használták azért mert életveszélyes helyzetekbe kerülhettek.
2012. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
mért, hogy köszönjenek? Csá csumi csá, mi hányás g*ci? Attól hogy te így köszönsz, ezt ne várd el senkitől
2012. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát a leventeszervezetek, melyek katonai előképzést biztosítottak Magyarországon a honvédségnek, szerinted úgy köszöntek, mint az idióták? "


IGEN.


Kíváncsi vagyok, hogy a párkatonásdi előtt, hogyan köszöntek az elvtársaiknak a nemzet dicsőségét képező hazzafyak?

2012. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!