Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely hírportálok hitelesek és...

Mely hírportálok hitelesek és függetlenek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 10:30
1 2
 1/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
18%
Nekem tökéletesen megteszi a kuruc is.
2012. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

A Kurucz az egyik leghiteltelenebb.

Független hírportál pedig nincs.

2012. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem kérdezte, hogy neked mi felel meg tökéletesen. Egyik sem, olvass többet, és alakíts ki azok alapján egy saját véleményt.
2012. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
38%
Ha jól sejtem az utánam levő 2 válaszoló beéri az index, origó, rtl, tv2, atv, hírtv, blikk, metropol stb. ''tájékoztatásaival'' is. Én nem akartam ezeket ajánlani Neked, de ha gondolod nézd meg ezt a párat is, de én továbbra is a kurucot és az szkr-t részesítem előnyben.
2012. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha jól sejtem az utánam levő 2 válaszoló beéri az index, origó, rtl, tv2, atv, hírtv, blikk, metropol stb. ''tájékoztatásaival'' is. "


a 3. válaszolónak volt igaza. Többet is kell olvasni. Amiket te itt felsoroltál az egy eléggé tág kör. Itt van jobb és bal oldali is. De te csak a szélsőjobboldalit olvasod. Miből gondolod, hogy az hiteles? Mert azt írják amit te akarsz hallani, a többin meg nem cigányoznak és zsidóznak annyit?

2012. ápr. 5. 11:34
 6/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
34%
Pont ez a lényege, hogy ''cigányoznak'', ha kell. Legalább le merik írni.
2012. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

És ha leírják akkor mi van Anita cica? Gondolom te is valami "nemzeti érzelmű fiatal" vagy, akinek a piros a kannásbor, fehér a cipőfűző az acélbetétesben, és zöld a marihuána.

Te nagynemzeti utánpótlás... Azt hiszed nem divat ez az egész? Minek neked a munkásbakancs, még sosem melóztál ott ahol szükség lett volna rá.

A kuruc meg annyira objektív, hogy nem merte leírni, hogy pufi dzsekis fiatalok állatokat kínoztak. Ott bezzeg csak 16 év körüli fiúk voltak a tettesek...

2012. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon van független hírportál, a legegyszerűbb mindkét oldal híreit elolvasni és abból összeállítani valami érdemlegeset. A kuruc pedig komolytalan, csak a "nagyonkeménymagyarvagyok" tizenévesek és a fotelbe begyöpösödött ötvenévesek olvassák.
2012. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a CNN.COM viszonylag megbízható és hiteles. Olvass nemzetközi sajtót (is)!
2012. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kuruc.info
2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!