Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lemondott Schmitt Pál. Mit...

Lemondott Schmitt Pál. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Örülsz neki? Igen? Nem? Miért?


(Kort, nemet is légyszi:))


2012. ápr. 2. 13:38
1 2 3 4 5
 11/46 webnyelv válasza:
52%

Nem örülök neki. Mert nem értem, miért ő tehet róla, hogy elfogadta a vizsgabizottság a dolgozatát. Ha hibás volt, akkor a vizsgabizottság tagjait kéne felelősségre vonni. Indítottam is erről egy kérdést, mert nem értem a dolgot.


Manapság ez megy, hogy senki sem szimpatikus a politikában: mindenkit gyűlölni kell, mindenki mondjon le. Gyurcsány? Mondjon le! Orbán? Mondjon le! Schmitt? Mondjon le! Aztán kimennek az emberek, rendbontás, stb. Mire jó ez?

35/F

2012. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

"Utolsó: tudom, nehéz elhinni, de jobb lesz, mégpedig azért, mert ha Schmitt maradt volna az elnök, Mo. elveszítette volna a megtépázott respektjének utolsó morzsáit is, ami közvetve kihat minden magyar állampolgárra."

Ez nem Schmitt miatt van, hanem az elmúlt időszakok politikai vezetése miatt...Schmitt csak a tünet!Tudod, olyan az ország mint a vezetői!Hányingerem van az egész politikai garnitúrától...

2012. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Örülök, és nekünk kellene megválasztani. 19F
2012. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 webnyelv válasza:
Hozzátenném még: nekünk az egyetemen volt néhány közös óránk doktoranduszokkal. Nekik kicsit más volt a követelmény persze, több kötelező olvasmány volt, stb. De néha elhangzott, hogy milyen mondvacsinált témákból írják a doktorit egyesek. Olyan témákból, amihez túl sok tudományos alap nem is kéne, egy 9. osztályos is tudna a témáról írni. Jó, nem minden szakon van ez, de ilyen is van, és ebből ügyet csinálni...
2012. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Az, hogy ellene fordult a jobboldali sajtó is, ráadásul félbeszakadt a Fidesz frakcióülése és Orbán rohant a Sándor palotába, már sejttette, mi következik.

Valószínűleg a NOB marasztalta el.

2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Örülök hogy lemondott és remélem hogy egy köztiszteletben álló személyt választanak a helyére(én személy szerint Pálinkás Józsefnek örülnék legjobban), bár félek hogy nem így lesz...
2012. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Amúgy valaki elmagyarázná nekem, hogy mi az ,,akadálya" annak, hogy az emberek válasszák a közt. elnököt? (Értsd: mondjuk 5 jelölt neve a szavazópapíron, és a nekem tettsző mellé az X)


Köszi!

2012. ápr. 2. 14:07
 18/46 A kérdező kommentje:
Ja, és jöhetnek még a kommentek, érdekeseket írtok! :)
2012. ápr. 2. 14:07
 19/46 anonim ***** válasza:
Egy biztos: a kommunista elit háromnegyede ilyen doktorikkal lett miniszer vagy vállalatvezető! Akkor ez volt az általános gyakorlat. De nem ez baj, hanem az ország tekintélyének megtépázása. A NOB valószínűleg elitélte és kizárta, ezért mondhatott le. Lausanne fontosabb szempont volt, mint a hazai tiltakozás.
2012. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 bumbi02 ***** válasza:

Egy jó pont Schmitt Pálnak hogy belátta hogy le kell mondania

Egy minusz pont ellenben azért, mert áldozatként mondott le, nem pedig hibásként.


Ha így mond le hogy:


Tisztelt Ház, elismerem hibáztam, 20 éve, és bár köztársasági elnöki pozíciomhoz semmi köze nincs a dr címemnek, de a posztot ért támadások miatt, illetve a kormány, az Országház és az állam becsülete miatt lemondok.



Ennek ellenére kente a sz*rt az opponensekre, tényfeltáró bizottságra, és mindenkire akire lehetett...

2012. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!