Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer András a Jobbikhoz húz?

Schiffer András a Jobbikhoz húz?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem késő este a parlament tv-t, és elég furcsán néztem, amikor Schiffer helyet foglalt Novák Előd mellett a Jobbik frakciójában. (sicc!) Szemlátomást elég jól érezte ott magát, nagyokat derült Novák humorán, és nagyon úgy tűnt, hogy egyetért vele, felszólalásaiban is szinte kiállt mellette a Fidesszel, a DK-val, és az Mszp-vel szemben. Őszintén mondom, hogy Jobbik szavazó létemre egészen szimpatikus volt. Utánaolvastam, és elég érdekes dolgokat találtam a neten.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 28. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Legalábbis azokból a linkekből, amiket betettél csak az következik, hogy Gyurcsány ellen van. Meg az egész MSZP ellen is, ugyanis Schiffer sajnos olyan naiv, hogy még mindig azt hiszi, hogy majd ők fogják leváltani Orbánt. Ezért folytatnak kétfrontos harcot egyszerre a FIDESZ-szel és a baloldal pártjaival szemben is.


Ami a Jobbik felé való elhajlását illeti, azt nem csak te vetted észre, hanem ha jól emlékszem, a nagynénje is, aki ezt egy nyílt levélben rótta fel neki. Én ennek ellenére sem hinném, hogy itt valami komolyabb összeborulás lenne, max annyi, hogy emberileg jól elvan a Jobbik frakció pár, talán korban hozzáillő tagjával. De én ebből nem vonnék le mélyebb következtetést.

2012. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobban utánanéztem: ott a helye, nem magától ült oda.
2012. márc. 28. 09:25
 3/9 A kérdező kommentje:

itt a nagynéni levele:


[link]

2012. márc. 28. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Még ha ott is a helye, nem muszáj jól éreznie magát, ülhetne ott fapofával is. De megismételném, hogy szerintem ebből politikailag nem következik túl sok minden.
2012. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit meglepődni. A képviselők elég jóban vannak egymással. Józsával ugyanúgy szokott bratyizni, poénkodni. És igazából a legtöbben így vannak. Kúvajól érzik magukat, nyomják a "velős" hozzászólásokat, hazaárulózzák, meg hazugozzák egymást, de a büfében, és a padsorok között is tök jól elvannak egymással. Nem csak Schiffer ilyen nyugi. Babák, Józsa, Gúr, a Jobbikosok nagy része ilyen.
2012. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez erős csúsztatás. Szoktam nézni máskor is, van amikor majdnem tettlegességig fajulnak az összetűzések. Rendszeresek a feljelentések is.
2012. márc. 28. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ne dőlj már be a színjátékoknak! Sajnos ezt kell néznem minden nap. Nyugodtan pontozz le a tudatlanságod miatt, kb lesz@rom, de ez van.
2012. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, szöszi!
2012. márc. 28. 21:42
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez színjátéknak tűnik?


http://www.youtube.com/watch?v=lLxn-XOSTLA

2012. márc. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!