Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és Orbán mégiscsak...

A Fidesz és Orbán mégiscsak fél Gyurcsánytól, hogy nem engedik frakciót alapítani?

Figyelt kérdés
A sok mocsokság lassan kibújik a Fideszes zsákból, semmivel sem különbek mint a komcsik voltak?
2012. márc. 21. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Emberbaráti k*cs*gségből. De szerintem jól teszi. Mondjuk ha van még ebben az országban olyan elmebeteg, aki amúgy gyurcsányt visszaszavazza, hogy ne csináljon semmit újabb négy évig, az meg is érdemli az éhenhalást.
2012. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is jól teszik. Még az is kéne, hogy aki listáról jutott be, az ne tudjon hirtelen függetlenné átvedleni.
2012. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs itt szó semmiféle félelemről,egyszerűen csak szivassák.Gyurcsány elvesztette hatalmát és mindent megtesznek annak érdekében, hogy ne is tudjon megerősödni.


" semmivel sem különbek mint a komcsik voltak" ha a pártok közötti kapcsolatokra gondolsz,hát ezt agresszívabban teszik az biztos.

2012. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a fajta módosítása a parlamenti frakciók alapítási feltételeinek súlyos jogállami elveket sértő lépés, arról nem is beszélve, hogy visszamenőlegesen is érvényesíteniük kell, ha Gyurcsányt akadályozni akarják. Nemsokára jön a parlamenti házőrség is, és akkor már csak egy-két lépésre leszünk ettől:


http://www.youtube.com/watch?v=_lzQt7niawI


Csak pár szót kell kicserélni, és máris megkapunk egy Orbánista jövőt ;)

2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félelem és kicseszés két külön dolog.
2012. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha hatalom van a kezedben, kicseszhetsz azzal, akitől félsz. Most lehetséges, hogy erről van szó.
2012. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
60%

Nem hinném ,hogy félelem volna. De mindig mindent megtesznek a politikusok, pártok ,hogy az ellenfeleiket nehéz helyzetbe hozzák.

Lehet ,hogy nem szép húzás tőlük, de egy percig nem sajnálom Gyurcsányékat.

Sőt azzal értek egyet ,hogy aki pártlistáról került be és kiválik annak vissza kéne adni a mandátumát.

2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fidesz szeret szivatni!

Én spec utálom Gyurcsányt de egy tök értelmetlen bosszúnak nem látom értelmét!

Pláne hogy a magyar ember mindig szeretett a gyengébb mellé állni(ezért utáljuk az Uniót mert az erős EU támadja a gyenge Magyarországot) így ez szerintem nagy öngól lesz!

Ha Gyurcsány nekiáll ezt felemlegetni pár százalékot összehozhat neki ami elég lehet a bejutáshoz!


És ne feledjük hogy Magyarországon mindig a nem pártválasztó 60% volt a királycsináló. Szóval rengeteg szavazó van parlagon aki valami érv mellett fog szavazni! És ha ez a "jaj szegényt mindig bántják" lesz akkor bizony a fidesz "ellen" úgy szavazhat ha a "szegény" Gyurcsányra szavaz...


Szerintem fölösleges és kockázatos lépés volt...

2012. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem értem, miért nem zárták még börtönbe?! A környező országokban sorra rabosítják a korrupt minisztereket, miniszterelnököket. Ez meg itt van még mindig, pedig az egész országot gallyravágta, még a saját pártját is kicsinálta, feldarabolta, mindent lezülleszt, amihez csak hozzáér, börtönben a helye, hogy ne szennyezze tovább a politikai levegőt!
2012. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!