Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Kriszina most hogy...

Morvai Kriszina most hogy viszonyul a melegekhez?

Figyelt kérdés
Régen meleg-jogi aktivista volt, Freddy Mercury díjat is kapott érte, most pedig egy meleg-ellenes párt frontembere. Ő változott meg, vagy a jobbik egy ilyen nyitott párt?
2009. jún. 11. 19:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, és kedves Jobbik-ellenesek (én nem vagyok Jobbikos, de sok elképzelésükkel egyetértek, tehát ha lehetne 2 pártra szavazni, ők lennének a másik)! Úgy gondolom, hogy jelenleg az országban sokkal komolyabb problémák is vannak, amiket meg kell oldani, mint a meleg-probléma (ami tulajdonképpen csak annyiban probléma, hogy a normálisabbakat már mindenki elfogadta, csak azokat utálják, akik az utcára vonulnak verni a mellüket). Ha egy kisebb problémára koncentrálunk, a fontosabbak nem lesznek megoldva, ez olyan, mint ha egy matematikai feladatban felcserélnénk a felcserélhetetlen műveleti sorrendet, és egy zárójel nélküli feladatban előbb végeznénk el az összeadás-kivonást, mint a szorzás-osztást, az eredmény hibás lenne. A másik dolog, hogy szerintem egy elv támogatása nem egyenlő azzal, hogy elfogadjuk a ló túloldalára esést, a kiharcolás esetén a túlzást és visszaélést is. Tehát ha most nem a melegek példájával akarok élni, tegyük fel, hogy valaki támogatja a kisebbség társadalomba illeszkedését, és aktívan részt vesz a megfelelő körülmények kialakításában és elfogadtatásában, mondjuk sikerül, és nagy az öröm, viszont azokat nem fogja elfogadni és támogatni, akik a kiharcolt jogokkal visszaélnek, túlzásokba esnek, nem törekednek a munkára, hanem kitalálnak mindent a támogatásokért, holott dolgozhatnának is, mert a lehetőség meg lenne teremtve. Ismerős a probléma? Visszatérve a melegekre, valóban kellett egy elfogadási program, és többüket szerintem már el is fogadtuk, és Krisztina örül, mert sikerült, csak azok, akiknek úgymond "tetszett a balhé" vagy feltűnési viszketegségük van, nem is veszik észre, hogy már fölösleges, amit csinálnak, és ők azok, akiket észhez kell téríteni valahogy, hogy tanuljanak meg leülni a fenekükre, mikor már megkapták, amit kiharcoltak értük.
2009. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
46%
Én is védtem a melegeket, ha valaki szóban bántotta őket...régen....de amióta ezen az oldalon a melegek provokáló kérdéseit olvasom és azt látom, milyen agresszívan lépnek fel és mennyire telhetetlenek, azóta meggyűlöltem őket.... eddig nem tudtam, hogy ennyire agresszívak, én csak olyan melegeket ismertem, akik csendben, békében élték a kis életüket, normálisan viselkedtek, kívülről meg sem mondtad volna róluk, hogy melegek... de mióta tudom, hogy nem mind ilyenek, azóta változott a véleményem...
2009. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

"Válasz Hehe, ennyire ismeritek a Jobbikot? :D

Hű de nagy rajongók vagytok már akkor :)) Én nem mondtam, hogy a Jobbik melegbarát lenne, de nem utálja a melegeket! Mit kell kiforgatni a szavaimat?! Kedves SZDSZ, MSZP, FIDESZ szavazók :D"


te tényleg ennyire egyszerű vagy? :)

el sem tudod képzelni, hogy valaki nem elvakult "szavazó", hanem teljesen objektívan véleményez bizonyos dolgokat?

utálom az szdszt a fideszt az mszpt a jobbikot az mdfet mindegyik pártot. mert hazudnak. mert kétszínűek. és mert visszaélnek az emberek hiszékenységével.

nem utálja a melegeket? ne viccelj már. azért mert nincs ODAÍRVA hogy igen utáljuk a melegeket? (de azért ellenezzük a melegházasságot, és jókeresztények vagyunk-ami sok mindent elárul)

egyértelműen nem fogják kijelenteni, hiszen akkor elveszítenének rengeteg szavazót. tudod ilyen a politika.

2009. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

Nos,amikor diák voltam ezerrel ment a buli.Pia,Doors,hajnalig bulizás,meg fogadkozás,hogyha nekem lesznek gyerekeim majd együtt járunk bulizni,nem leszek olyan kispolgári,mint a felnőttek.

Aztán felnőttem és rájöttem,hogy nem szeretném,ha az én gyerekeim is így elvesztegetnék a fiatalságukat.Úgyhogy változik az ember.

Azonkívűl régen lecsukták a homoszexuálisokat(múlt rendszer)tehát igenis ki kellett állni,hogy emberhez méltón bánjanak velük.Mára átestek sokan a ló másik oldalára,sértően magamutogatóak(egyébként erre törvény is van,hogy nem lehetne -hozzáteszem senkinek se)Na nekik most az orrukra kell koppintani.Morvayval akkor lenne baj,ha pittbull módjára még mindig a meleg jogaiért kiabálna(már ugye megkapták),ahelyett hogy haladna a korral és levonná a történésekből a következtetéseket.

2009. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Morvai (nem Morvay) az ELTÉ-s ismerőseim (kollégái) szerint egy rák betegség után változott meg így.
2009. jún. 12. 12:41
 26/31 anonim ***** válasza:
83%

T. kérdező, és T. válaszolók!

Jókat derültem a kommenteken, és ,ár magán a kérdésen is.

Morvai nem meleg-jogi, hanem emberjogi aktivista, s nem volt, hanem most is az. Tehtá ez egyetemes emberi jogokér küzd.

Ami ma Magyarországon meleg kérdésként folyik az minden csak nem jogi kérdés.

Klubjaik, rádióműsoraik, szórakozóhyelyei, és még ki tudja minden más fórumuk van, ahol jól érezhetik egymást.

A melegfelvonulás meg nem más, mint provokáció a többségi, nem deviáns társadalom ellen, melyet egy alig 2%-os támogatottságú párt eröltet, mert szavazóbázisát látja bennük, és a hatalom megszerzése-megtratásáért nekik semmi sem drága.

A Jobbik nem meleg-ellenes párt. Az alpvető emberi jogokat mindig is tiszteletben tartotta.

De a deviancia reklámozása, előtérbe helyezése, minden áron való felhasználása a társadalom egésze számára jelent veszélyt. (jövő generáció stb.)

2009. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A kérdező előző válaszára:

Igen, és ha a rákbetegség után változott meg akkor mivan? Ráébredt, arra, hogy ez így nem mehet tovább.. Mert a rákbetegség nem az agyat támadja :D

2009. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként meg nem tudom, miért utálod a Jobbikot, soha nem volt még hatalmon, ezáltal nem is tett még semmit!

Ha majd megigérnek valamit és nem úgy lesz, akkor igenis utáld őket, de így.. ezt nevezik előitéletnek.

2009. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem mint emberi jogvédő állt ki a melegek jogaiért.


De azért nagyon érdekes ez az ordas indulat a Jobbik ellen.

Egyrészt kikiáltják melegellenesnek

-másrészt ha egy emberi jogvédő (Morvai Krisztina) kiáll emberi jogaik védelmében köpönyegförgatót rikácsolnak.

2009. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ha valaki betegség után hirtelen más lesz, akkor kapcsolatban van a változás a betegséggel. Egyébként rák támadhatja az idegrendszert is.

15:33 miért utálom a jobbikot? Honnan veszed, hogy utálom? Én ilyet nem írtam: ezt nevezik előítéletnek.

2009. jún. 15. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!