Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek Március 15. -e többet...

Nektek Március 15. -e többet jelent egy munkaszüneti napnál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 20:42
1 2 3
 11/23 bumbi02 ***** válasza:
50%
Nekem nem jelent többet egy munkaszüneti napnál. Mert nem ezt tartom az 1848as év legnagyobb eseményének... Nincs akkora súlya mint amekkorát tulajdonítanak neki, egyszerűen csak ez lett "ünnepesítve" amivel nincs semmi gond. De nekem emiatt nem jelent többet egy munkaszüneti napnál. nekem pl november 2 többet jelent. vagy augusztus 30. Azok sokkal nagyobb eredmények voltak, illetve események mint március 15. Szerintem. De ki hogyan érzi.
2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

Nekem igen.

Mindig elmegyek valamilyen pártfüggetlen ünnepségre vagy ha ilyet nem találok, akkor a politikai rendezvények után külön megyek mécsest gyújtani.

Ugyanezt csinálom október 23-án, augusztus 20-án, vagy június 4-én.

2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Pro Patria ***** válasza:
20%
"pl november 2 többet jelent. vagy augusztus 30." - és miért?
2012. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Valaminél többet jelent, de sajna semmilyen programra nem tudok kinézni, egész nap az ágyat fogom nyúzni, valamikor reggel érek csak haza...
2012. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bumbi02 ***** válasza:
44%

"pl november 2 többet jelent. vagy augusztus 30." - és miért?


Nem vagyok "trianonos" De azokon a napokon a magyar diplomácia jelentős sikereket ért el, és reális határmódosításokat. Elég hosszú tárgyalások útján (komáromi tárgyalások stb..) Nem szeretném h azok a területek most vissza kerüljenek hozzánk, csak egyszerűen én szebb pontnak tartom a történelmünkben. Az hogy ki mit tart "nemzeti ünnepnek" belül, azt mindenki maga dönti el.

2012. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
semmi különös...már nem.
2012. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

Munkaszüneti nap? Hosszúhétvége? Ugyan kérlek. Nekünk ez 4 napos tervezési ZH. BME, építész kar, Komplex tervezés tárgy.

BME, én így szeretlek.


Ja, de a legjobb az, hogy a pénteket aztán egy szombaton ledolgozzuk, mert elvileg "szünet" volt.

2012. márc. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok "trianonos""


Junius 4.-e nem "trianonizálás, hanem a Nemzeti összetartozás napja, és gyász nap is, mivel már ekkor eldőlt hogy itt fogunk kikötni ahol most. Teljesen tönkre tettek minket. Nem csak gazdaságilag, hanem szellemileg is.

2012. márc. 13. 06:57
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
A szemét politikusoknak hála ,egyre kevesebbeknek egyre kevesebbet jelent!
2012. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 bumbi02 ***** válasza:
72%

Te milyen sötét vagy... Junius 4.-e nem "trianonizálás, hanem a Nemzeti összetartozás napja, és gyász nap is, mivel már ekkor eldőlt hogy itt fogunk kikötni ahol most. Teljesen tönkre tettek minket. Nem csak gazdaságilag, hanem szellemileg is.



Akkor most olvasdd el még egyszer hogy mit írtam, és nyugodj meg, mert nem június 4.-éről írtam. Köszönöm. Szellemileg én meg ép vagyok.

2012. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!