Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na kik is képviselik a magyar...

Na kik is képviselik a magyar érdekeket?

2012. márc. 9. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Én képviselem.

Sziasztok Gyurcsány voltam.

2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mikor is volt ez? Más sikerélményetek nem nagyon van, de azért ez mégiscsak másfél éve.
2012. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Treb ***** válasza:
95%
Ha valakit ennyivel ki lehet szolgálni……
2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az érdekei miatt támadja a Jobbikot, mert csak is a pénz érdekli... Azt meg hogy mi lesz az unokáival, leszarja! Egy szép napon a pénz puszta papír lesz, akkor majd nem tudom mit fog csinálni. 150 év múlva nem az arany, és az olaj fog sokat érni, hanem a föld és az ivóvíz... Akkor majd a leszármazottad kitörölheti a seggét a pénzel.
2012. márc. 10. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:

"150 év múlva nem az arany, és az olaj fog sokat érni, hanem a föld és az ivóvíz... Akkor majd a leszármazottad kitörölheti a seggét a pénzel."


Szóval akkor Kanada lesz az új szuperhatalom? Zsír.....legalább ezt megtudtuk.



Mellesleg hasonló videót minden párt archívumából (még az MSZP-ből is) elő lehet vakarni ,nincs jelentősége.Ezzel még nem a magyarok érdekét képviselik.


Hogy a hozzád méltó befejezéssel zárjam a mondandómat

A

-zsidó

-hazaáruló

-balszociliberális

-antimagyar

kártyákat kijátszani nem ér....

2012. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éppen a leendő unokáimra gondolok amikor nem akarom hogy egy ilyen párt mint a jobbik legyen hatalmon. Akkor valóban lehet hogy a pénz elértéktelenedne, de legalábbis elérnék azt hogy én például kihelyezném külföldre a gyárat. Ha szar anti magyar lennék, mint azt megfogalmazta egyik rendkívül intelligens hozzászólónk, már régen ezt tettem volna. De nem, én több mint 20 éve magyar embereknek adok munkát, fizetek nem is keveset, a magyar államnak adózunk rengeteget. De én vagyok a nagy magyar ellenes. Hülyeség ellenes vagyok, az jobban fedi a valóságot. Nagyon szánalmas az a felfogás hogy aki nem jobbikos az nem magyar. Az igazi veszélyt ti jelentitek az országra.
2012. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bumbi02 ***** válasza:

Ezzel aztán úgy képviselték a magyar érdekeket, hogy csak na.. Máris olcsóbb a kenyér, erősebb a gazdaság....


Viszont minden elismerésem Morvaié, mert ez az első olyan felszólalása ahol nem hallottam tőle a "rendőrterror" illetve a "szemkilövetés" szavakat...

2012. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!