Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Neten olvastam Bajnai úr...

A Neten olvastam Bajnai úr azt nyilatkozta, hogy lesznek még nehézségek? Vagyis megszorítások. Mivel nem jött be nekik a választás eredménye.

Figyelt kérdés
Ez ugyan arra hasonlít mikor a volt miniszterelnők értékelte a szavazást amely vízitdij miatt volt. Nekem az MSZP kicsinyes és bosszúálló nem? Mégis nem erre számítottak?
2009. jún. 9. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem a további megszorításokról már előtte is szó volt.
2009. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ceri ***** válasza:
58%

Mikor ők kormányoznak mindig nehézségek vannak. Én 7 éve megmondtam, hogy indulunk egy utazásra, vissza az időben.

Most kb. 15 évvel vagyunk hátrébb, mint ahol tarthatnánk.


Én abban reménykedem, hogy az SZDSZ bedobja törölközőt, azok után, hogy úgyis lenullázódott.

Bajnai pedig nem úr, hanem tróger, éppúgy mint a mögötte levők.

2009. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egész két hete arról volt szó, hogy a vagyonadó lesz az utolsó megszorítás, utána jön a Kánaán. Kár, hogy mindig van mégegy utolsó a Kánaán előtt.
2009. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!