Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott az LMP-re?

Ki szavazott az LMP-re?

Figyelt kérdés
Kort/nemet is írjatok légyszíves!
2009. jún. 7. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Én rájuk szavaztam, 43, férfi. Jó lett volna, ha bekerülnek, az MDF-nek nem tudok örülni.

Jövőre a Fideszre szavazok, mert kormányt ők tudnak alkotni.

2009. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
20/lany. Fiatal vagyok, ok is, roluk meg feltetelezem, hogy "igazak" a celjaik, es nem csak lopni akarnak. Jovore en is a Fideszre szavazok, a nagyok kozul ok meg a legszimpatikusabbak.
2009. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én egy ideig gondolkodtam rajuk, aztán megláttam a plakátjukat, és kiábrándított. Szívecske, ÉREZD, meg ilyenek...
2009. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ja, 21 N
2009. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
00:04 21/N ez lemaradt
2009. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
26/F Rájuk szavaztam, és jövőre is rájuk szavazok, ha az idióta HP-t kidobják a szövetségből, egyedül sokkal szimpatikusabbak. Nem értem az első két válaszolót, a mai szavazás megmutatta, hogy a Fidesznek bőven elég tábora van a kormányváltáshoz, tehát nem kell csak azért valakinek rájuk szavazni, mert ők a kisebbik rossz, és nagyon szoros a verseny a szocikkal. Jövőre kellene csak igazán a kis pártokat támogatni, hogy színesedjen a politikai felhozatal a parlamentben. Az LMP-nek jó esélye van bejutni, ha ilyen ütemben kampányolnak. Azért az nem semmi, hogy tavaly év második felében alakult, kevés pénzzel rendelkező pártként már most leverték a 30 éve létező, kampányra milliárdokat költő SZDSZ-t.
2009. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én sem értem azokat, akik nem mernek kis pártokra szavazni, mondván 'elveszik a szavazatuk' és inkább arra szavaznak, amit kevésbé utálnak. Ehelyett szerintem teret kéne engedni az újaknak és bizonyítási lehetőséget adni. Noha én még nagyon fiatal vagyok (19/L), szerintem nem az a megoldás, hogy kétpártrendszer mintájára csak a 2 fő pártra szavazunk. Elvileg van még sok másik párt is, gyakorlatilag 2 vetélkedik....Ezen kéne változtatni!

2009. jún. 8. 00:44
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Én is rájuk szavaztam, mert egyedül őket nem ismertem... :) + megnéztem a jelöltjeiket. Jövőre a Jobbik marad, eddig pedig balos voltam, de a Fidesz sem "adja"

26 l

2009. jún. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

30/N

Én rájuk szavaztam, mert a:

Fidesz, mszp: elvből nem, mindkettő veri a mellét, jártatja a száját, de igazán egyik sem csinál semmit.

Szdsz: túl liberális nekem

Jobbik: sok mindenben egyet értek velük, de a többségben nem. Nem hiszem, hogy ennyire bele kéne avatkozni az egyéni döntésekbe pl. kötelező hittan, abortusz tiltás.

MDF: Bokros személye vonzott, de sok mindenben nem értek velük egyet.

romák, munkáspárt: egyszerűen nem.

Maradt az lmp, akik nekem ugyan túl zöldek, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoznának ki magukból.


Valószínűleg rájuk fogok 2010-ben is szavazni, jó lenne ha igazi kis párt is bejutna a parlamentbe, nem csak a megszokott kettő lenne.

2009. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
84%
kizárásos alapon 18/F
2009. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!