Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért retteg az Mszp és az...

Miért retteg az Mszp és az Mdf a Jobbik népszerűségétől?

Figyelt kérdés
Ugyanez a hisztéria volt a MIÉP bejutásakor is, aztán soha a 4 év alatt egy szélsőséges megnyilvánulásuk nem volt!
2009. jún. 7. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

11:55

Te egy kurv1 tájékozatlan ember vagy, hogy lenácizol embereket! Mégis mit képzelsz magadról? Attól mert valaki jobboldali egyből náci?

2009. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Jah és drogos majmok, meg fajvédők, most buktátok :)

Aki meg nácizik az magára vessen, buta fajankók :

2009. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert mellettük már nem fogják tudni luxusnyaralásokra meg audikra költeni a mi adóforintjainkat.
2009. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha a Jobbik bejut a parlamentbe illetve az önkormányzatokba, vége a mutyinak. Miért örülnének ennek, ha ezzel töltötték az eddigi éveiket?


Egyébként a nácizást, nyilasozást kikérem magamnak. Jobbikos vagyok, de NEM náci és nyilas. Én csak szeretem a hazámat, azt viszont nem szeretem nézni, ahogy tönkreteszik. Felesleges a történelemre hivatkozni riogatásképpen: a nemzeti érzelműekkel sosem volt baj, sőt. A nácikkal igen, de a kettő nem azonos.

2009. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem hogy akár a jövő évi választásokon megnyerik...bár kicsi az esély de egyre nagyobb a támogatottsága a Jobbiknak. Én is mint a normális magyar ember hazaszerető vagyok és én sem szeretem ezt látni ráadásul a jövőnkről van szó!!Nagyon nem midnegy hogy jól éllsz , van munkahelyed nem félsz hogy kirabolnak , nyugodt életet élsz vagy esetleg utcán landolsz

Szerintem érdemes elgondolkodni azon hogy mégis mi lesz később és ki mondja az igazaz ÉS KI AKAR A SAJÁT HAZÁJÁNAK JOBBAT!!!hát nem a fidesz meg a többi az csak magának!Igy is a válságon már jol megtömték magukat hisz mondták: FÁJNI FOG. De midnig ezt mondják

Kedves magyar nemzetiségű fajtársaim gondolkozzatok el rajta szerintem, hisz nem midnegy.

2009. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
2010-ben még sajna nem nyerhet a Jobbik, de 2014-ben már nagyon valószinű :)
2009. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Félnek, rettegnek az elszámoltatástól, ennyi.
2009. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak ők, hanem a másik 2 is. Maguknak akarják megtartani a húsosfazekat, nem akarnak több felé osztozkodni. Ha a Jobbik (vagy bármely másik még) előre tör, akkor több felé kell osztozkodniuk, és nekik, akik még csak most osztozkodnak, kevesebb fog jutni a jóból... "de sajnálom őket, szegény gazdagok..."
2009. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem retteg! Ez hülyeség! Csak próbálnak félelmet generálni, és ezzel aktivizálni még megmaradt szavazóbázisukat. Persze ez a Jobbiknak is jó. Többet beszélnek róluk, és betudják állítani magukat mint az igazi világmegváltók.
2009. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!