Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radikálisan csökkentik a MÁV...

Radikálisan csökkentik a MÁV vonatainak számát. Ez lenne hát a vasútpárti Fidesz?

Figyelt kérdés

"Megszorít a MÁV is, nagy vonatritkítás áprilistól"


[link]



2012. febr. 27. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Fater nem arról van szó, hogy érdemes e fenntartani valamit ami veszteséges vagy nem, hanem az, hogy ellenzékben mit mondtak, meg most miket cselekednek!

2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"mi fogja kiválltani a kistelepűlések közlekedését?"


Busz.

2012. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy hörögtök mintha ez lenne az első olyan intézkedése aminek az ellenkezőjét igérte a kampány során!Nem a Mávot kellenne megszorítani hanem a nyakukat!!!!
2012. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

16:44

"...meglehet szűntetni bármit, de alternatívát biztosítani kell! Kérdés hogy mi lesz az olcsóbb? "


Ahol kevés az utas, ott a busz a leggazdaságosabb. Tömegközlekedést tényleg biztosítani kell minden településre, de annak nem kell mindenáron vonatnak lennie, csak azért, mert 100 éve arrafelé is fektettek síneket.

2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól félek, hogy a fővonalakon is ritkítások lesznek, amiken én is rendszeresen szoktam közlekedni. Mert az már tényleg durva lenne, ha az agglomerációs vonalakat is megnyirbálnák, és sajnos most nagyon úgy néz ki a helyzet. De persze minden más országban azon vannak, hogy építsék a vasutat, ami olcsóbb és környezetbarátabb, mint az autó, de nálunk meg építik lefele... Hát ez aztán előrehaladás...
2012. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy politika kategóriában van, de attól függetlenül mondom most, hogy szánalmas... Az egy dolog, hogy a kihasználatlan vonatokat meg akarják szüntetni, amelyeket nem használnak ki rendesen. Na de a fővonalak? Én is fővonalon utazom rendszeresen, és a tervezet szerint hat vonatot teljesen lemondanának a 12-ből. Csak az a gáz, hogy én már mindenféle időpontban utaztam, és eddig mindig televolt utassal. A busz egyébként sem alternatíva, mert teljesen más útvonalon jár mint az én vonatom, ráadásul sokkal hosszabb az utazási idő is vele. Ennek az lesz a eredménye (legalábbis ott ahol én járok), hogy vagy kevesebben fognak utazni, vagy a vonaton fognak nyomorogni az emberek, mert a MÁV-ot ismerve nem fog több kocsit küldeni.
2012. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!