Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tőkés L. milyen jogon szól a...

Tőkés L. milyen jogon szól a magyar belügyekbe?

Figyelt kérdés
Lehazaárulózta ez a romániai a magyar MSZP-t... Kinek mi a véleménye?

2012. febr. 26. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, te milyen jogon szólsz bele magyar nemzeti ügyekbe, amikor idegen származású baloldali magyarellenes vagy - kérdésfeltevésedből ítélve ?


Minden magyar érzelmű kárpát-medencei magyar beleszólhat a nemzeti ügyekbe, de baloldali és liberális magyarul beszélő idegenek, nos azok nem szólhatnak bele és nem is részei a magyar nemzetnek, hiába van magyar személyi igazolványuk, azaz más szóval a magyarul beszélő lakosság és a nemzeti érzelmű kárpát-medencei magyarok népe az nem esik egybe.

2012. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Minden magyar érzelmű kárpát-medencei magyar beleszólhat a nemzeti ügyekbe,"


Tőkés nem magyar.

2012. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
Tőkés László ref. püspök egy igazi magyar, magyarságáért és magyarjaiért tenni akaró erkölcsi nagyság. Ezt katolikusként mondom.
2012. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Román libapásztor inkább.
2012. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Sz1u ***** válasza:

20:24


"Román libapásztor inkább."


Nekem tényleg nem szimpatikus ez a Laci, de azért túlzásokba ne essünk! Lehet, hogy lélek-, vagy libapásztor, de azért még magyar! De mint már korábban is írtam, attól még hogy magyar, lehet nem normális. Nem is vagyok büszke rá!

2012. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

ma 00:41


Figy. Ha a kuruc fanok meg az übermagyar jobbikosok ellenvetés nélkül kiválogathatják, hogy ki magyar és ki hazaárulós, semmirekellő idegen akkor én is lerománozhatom azt akit akarok elvégre az én születési anyakönyvemben magyar van beleütve. Bár lassan az a szomorú helyzet fog fennállni, hogy a fidesz magyarjai lesznek az igazi magyarok bevándorló létükre és mi pedig a fölösleges emberek, de erről majd semjénszóti határoz.

2012. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Sz1u ***** válasza:

08:30


Rendben, így már értem. Logikailag stimmel.

2012. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!