Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még, akik képesek...

Vannak még, akik képesek pártok és politika felett állva gondolkodni és írni?

Figyelt kérdés
Általában a kommentek a pártok aktuális kommunikációját szajkózzák, minden, amit a fidesz, mszp, jobbik, lmp csinál, az sz*r, stb. Kevés olyan kommentet látni, hogy az egyes intézkedéseket, programokat îzekre szedné és kerek perec kimondaná, hogy ez tetszik, ez meg nem. Mi kéne ahhoz, hogy több önálló gondolkodó és kevesebb droid legyen?
2012. febr. 20. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Intelligensebb ország.

Egyébként ne az ilyen névtelen kommentelők alapján ítéld meg az embereket. Ez csak egy kicsi, de hangos réteg. A gondolkodókat meg elűzik.


Néhányszor írtam ide egy kérdésre válaszolva, abszolút pártatlanul elemezve a kérdést. Az eredmény: sokan lepontoztak, mások meg beírták, hogy szemét komcsi/libsi vagyok, az aktuális kérdés függvényében.


Azóta inkább nem írok semmit. Minek? Úgyse értik. Inkább megvitatom a gondolataim olyanokkal, akik maguk is képesek gondolkodni, érvelni.

Szerintem sokan vannak így. Inkább nem írnak semmit, hisz okos enged. Kommenteket meg csak a maradék ír.

2012. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Mi kéne ahhoz, hogy több önálló gondolkodó és kevesebb droid legyen?


A Jobbik programja! :-)

2012. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13:20 - A Jobbik programját is ízekre szedtem már, kb. fele tetszik, másik fele pedig nem.
2012. febr. 20. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"Mi kéne ahhoz, hogy több önálló gondolkodó és kevesebb droid legyen?


A Jobbik programja! :-)"


Tipikus jobbnyik válasz, semmi konkrétum, csak befröcsög valamit!

2012. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

"A Jobbik programját is ízekre szedtem már, kb. fele tetszik, másik fele pedig nem."


Kb nekem is, de más használható program meg nincs. Ha a meglévő pártok közül kell választanunk, egyedül a Jobbik jöhet számításba.

2012. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

""Mi kéne ahhoz, hogy több önálló gondolkodó és kevesebb droid legyen?

A Jobbik programja! :-)"

Tipikus jobbnyik válasz, semmi

konkrétum, csak befröcsög valamit!"


Tipikus semmit mondó, gyűlölködő válasz! A kérdésre nem tud válaszolni, csak a kérdésre válaszolókba tud belekötni... :-) Az én kérdésemnél már lejárattad magad, és ezért keresel egy másikat, ahol tovább tudsz gyűlölködni? :-)

2012. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én azt nem értem, hogy mi értelme van ízekre szedni a programokat? Ez kb olyan, mintha azt mondanám a szarra, hogy jó tudom, büdös és ragadós, de legalább meleg! Ez lenne az önálló, független gondolkodás?


Egyébként a legtöbb ember nem feltétel nélkül szimpatizál, még a jobbikkal sem. Sőt, általában több dolog van, ami nem tetszik, és 1-2, ami miatt azt mondják, hogy na jó, talán ez jobb választás lenne mint a másik. Bár én mostmár inkább csak politikából kiábránduló embereket ismerek.

2012. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges egy pártnak sem olyan programot készíteni, ami mindenkinek megfelel. De nem is ennek kellene egy prtnak megfelelnie. Hiszen ha a társadalom fejlődését hozná egy program és annak a keretlehetőságei tágúlnának, akkor mindenkinek előnye lenne belőle.


Ebben a tekintetben tényleg a Jobbik programja messze a legjobb.


Hihen a valós problémákra öszpontosít és igyekszik párhuzamos megoldásokat alkalmazni több területen egyszerre.

2012. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Tipikus semmit mondó, gyűlölködő válasz! A kérdésre nem tud válaszolni, csak a kérdésre válaszolókba tud belekötni... :-) Az én kérdésemnél már lejárattad magad, és ezért keresel egy másikat, ahol tovább tudsz gyűlölködni? :-)

"


Írnál esetleg valami megvalósíthatót is a Jobbik programjából? Lehetőleg ne frázisokat pufogtass, hanem valami tényleges programot írjál! Veled ellentétben, én próbálok értelmesen vitatkozni, de te nem tudsz mást, csak "nagymagyarkodni", de amikor tényeket kéne írni, az már nem megy.

2012. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!