Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne hogy a zsidóság úgy...

Érdekelne hogy a zsidóság úgy a világ minden tályáról, mikor mondja azt Izraelnek hogy elég?

Figyelt kérdés
Elég Irán letámadásából, az USA érdekeiből, és elég a cionizmusból, elég a liberális elitt nek a jajgatásából mert csak mi szenvedünk miatta, mert egykalapalá vesznek velük, minket akik csak élni akarjuk a kispolgári életünket.
2012. febr. 19. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi az a tály? A tályog elmetszve?
2012. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Kapcsolódó kérdés:

Mikor mondja meg a Világ értelmesebbik és tisztességes része a hülyléknek, csirkefogóknak, hogy ELÉG?

ELÉG az Izraelezésbôl, elég az agresszorozásból, elég a szegénypalesztinokatelnyomózásból, elég a cionistázásból elég a liberálisozásból ( anélkül, hogy tudnád mi az, hogy liberális ), elég az usabérencezésbôl, elég a zsidózásból, elég a bankározásból.

És elég a holobusinessezésbôl, ami a lehetô legizlestelenebb, legpimaszabb otrombaság, amit csak el lehet képzelni.


Hányszor kell még bemásolnom:

"A m. kir. minisztérium 1944. évi 3.840. M. E. számú rendelete" "a zsidók vagyonáról", mely így kezdôdött:

"A m. kir. minisztérium a következőket rendeli:

1. § (1) A zsidók minden vagyona a nemzet vagyonaként az államra száll át. ..." ( teljes szöveg: [link] ; mejelent - Budapesti Közlöny 1944. november 3.)

Érted, öcsisajt? MINDEN VAGYONA. és ez nem csak Hazánkban volt így, így volt Németorsz.ban és minden német befolyás, ill. megszállás alatt volt országban.

Van sejtelmed, mennyi az amennyit elraboltak a zsidóktól, mielôtt meggyilkolták ôket? Plussz attól a kevéstôl, aki az életét vásárolta meg teljes vagyonáért - és aztán se kapta vissza.

Csak egy jelképes "kárpótlást". És akkor van pofája egy csomó otromba bugrisna "businessrôl" beszélni. pffffffffff

2012. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Előtte meg a tatárok fosztottak ki bennünket.

Szrnak akarsz itt bűntudatot kelteni az emberekben olyan dolgokért amiket nem is mi követtünk el csak néhányunk nagyapái, parancsra. Azon kívül a kárpótlással a teljes vagyonukat, kamattal visszakapták már.

Ja, és most nem történelemről van szó, ma azzal törődünk ami MA van, márpedig Izrael a világ legrasszistább országa.Pont.

2012. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
Hozzá teszem, egyszer sem kell már bemásolnod. Úgyse törsz már meg vele senkit. H.ü.lye hasbara.
2012. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

# 13: "Szrnak akarsz itt bűntudatot kelteni az emberekben"


Franc akar! Tissztesseges, értelmes emberekben nem is kelt.

Csak a h¨lyékben és az újnácikban, újnyilasokban kelt bűntudatot, azokban, akik, ha tehetnék, ma is megtennék.


"amiket nem is mi követtünk el"


Azért ERKÖLCSILEG nem is vagy felelôs, csak olyanok, akik, ha tehetnék, ma is elkövetnék. De ôk sem a rég történtekért, hanem a mai szándékukért.


"csak néhányunk nagyapái, parancsra."


Sajnos sokan parancs nélkül is. Azonkívül a

lényeg: a rablott holmi hasznából az utódok is részesültek éppúgy, ahogy a kárt megszenvedték a károsultak utódai is.


"Azon kívül a kárpótlással a teljes vagyonukat, kamattal visszakapták már. "


Lóf...t! A töredékét se. Pl nekünk volt normális polgári lakásunk rendesen berebdezve. Semmi nem maradt a ruhán kívül, ami rajtunk volt.

Kárpótlásként kaptam összesen, mindent összeadva 3 mill forintot. Komolyan mondod, hogy belterületi lakás + teljes berendezés kamatostul?


Tényleg nem történelemrôl van szó, hanem arról, hogy szokj le a POFÁTLAN, PIMASZ, UNDORÍTÓ "holobusiness"-ezésrôl, mert business az csak NEKED volt ( elôbb elmagyaráztam, hogyan ).


Mégegyszer: senki nem akar senkit megtörni, sem bûntudatot kelteni, egyszerûen tudomásul kell venni a TÉNYEKET és nem kell csípôbôl, gondolkodás nélkül felelôtlenül, pimaszul vagdalkozni.


"Izrael a világ legrasszistább országa."


Ez pedig a világ legnagyobb hazugsága. Tények cáfolják, Te pedig rögeszmeszerûen mantrázod, miközben Izraelrôl SEM tudsz semmit. Tanulj, tinó, ökör lesz belôled! Pont.

2012. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

Hű elvettek tőled mindent, várj mindjárt sajnállak. Az én családom anyai ágon meg Szilvásy volt, egy halom földet vettek el tőlük a komcsik, a rendszerváltás után 50ezer forint kárpótlással gyúnyolták ki őket. Apai ágon meg "kulák" volt a dédnagyapám, onnan szintén egy másik halom földet húzott be az állam, mit kaptak semmit.

A nagyanyám 5 évet töltött Szibériában gulágban, csak mert félig német volt! Félholtan, maláriával hozták haza. Mit kapott kártérítésnek? Semmit.

A zsidó szervezetek évente alanyi jogon milliárdokat kapnak. Ebből neked is sok jut, indirekt módon mindenképpen.

Szóval nekem ne gyere ilyen újnáci meg hasonló jelszavakkal, tőlem többet vettek el mint tőled.

Azon kívül én nem foglak lepontozgatni a véleményedért mint ahogy te tetted ezt az igazságtól való félelem miatt.

Ja, és azt a rengeteg bizonyítékot Izrael toleranciájára linkeld már be légy szíves! Mert én még nem sokkal találkoztam, de egymillió, jogaitól fosztott éhező, falak közé zárt gázai palesztinról annál többet.

Bocs, ha nyers voltam, de felhúztál.

2012. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

"mindjárt sajnállak."


Ilyesmit soha egyetlen zsidó sem kért senkitôl.

Viszont a PIMASZSÁGOT, POFÁTLANSÁGOT kéretik mellôzni.


""kulák" volt a dédnagyapám, ..., mit kaptak semmit. "


"A nagyanyám 5 évet töltött Szibériában gulágban"


Ugye nem baj, ha nem sorolom fel deportált rokonaimat, a meggyilkoltakat se, akiket csak azért, mert zsidók voltak.


Vagy nem avattak be, vagy elszúrták, mert a '92-es kárpótlási törvény ôrá is vonatkozott és a leszármazott is érvényesíthete.


"tőlem többet vettek el mint tőled. "


Gondolod, mert, mint említettem, nem tudsz semmit.

Ha megnyugtat, hogy tôlem is vettek el a komcsik IS, hát megnyugodhatsz.


Szóval, sajnáolm, de a szöveged teljesen újnyilas szöveg, jelszó nélkül.


Nincs semmiféle lepontozás, a kommented számomra akkor lett volna hasznos ( akárcsak félig.meddig is ), ha eddig nem tudtam volna, hogy vannak hozzád hasonló újnyilasok. Sajnos azonban találkoztam már ilyennel bôven, így a válaszod számmra NEM volt hasznos, tehát azt nyomtam meg, amlyik a buborékban azt írta, hogy "nem hasznos".


"egymillió, jogaitól fosztott éhező, falak közé zárt gázai palesztinról annál többet. "


Igazán? Találkoztál? Mennyi idôt töltöttél Gázában?, Mélj már lécci, lécci!

2012. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, négy sor összekeveredett valahogy, tehát így helyes:


""kulák" volt a dédnagyapám, ..., mit kaptak semmit. "


Vagy nem avattak be, vagy elszúrták, mert a '92-es kárpótlási törvény ôrá is vonatkozott és a leszármazott is érvényesíthete.


"A nagyanyám 5 évet töltött Szibériában gulágban"


Ugye nem baj, ha nem sorolom fel deportált rokonaimat, a meggyilkoltakat se, akiket csak azért, mert zsidók voltak.

2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"És elég a holobusiness- ből, mert nekünk semmi hasznunk belőle, csak mindíg a fejünkhözvágják!"

Kérdező, ezzel a mondattal szereztél pár vidám percet nekem :D Különösen bájos a mondatnak az a része, hogy "MERT nekünk semmi hasznunk belőle". Így már minden világos. Miből nincs még hasznod (hasznunk?), esetleg azokból a dolgokból is elég, nem? Ha most elmegyek enni, és abból neked nincs hasznod, attól még ugye azért szabad? Kééérlek!!

2012. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pro Patria ***** válasza:

"Lóf...t! A töredékét se. Pl nekünk volt normális polgári lakásunk rendesen berebdezve. Semmi nem maradt a ruhán kívül, ami rajtunk volt.

Kárpótlásként kaptam összesen, mindent összeadva 3 mill forintot. Komolyan mondod, hogy belterületi lakás + teljes berendezés kamatostul?"

- Tudod, más helyzetben még együtt is éreznék veled... De annak fényében, hogy hány magyar családot bombáztak ki az amerikaiak, angolszászok katonailag teljesen indokolatlanul, hogy hányszor géppuskázták a földeken dolgozó embereket az amerikai vadászgépek ok nélkül, nem tud meghatni, hogy te "csak" 3 milliót kaptál a lakásodért, míg a magyar kibombázottak ezrei egy forintot sem.

Magyarország - túl a többszázezres polgári, és katonai emberveszteségeken - a juhállománya 80%-át, a lóállománya 56%-át, a szarvasmarha-állománya 44%-át vesztette el. A nemzeti vagyon kb. 40%-a pusztult el, vagy került elrablásra 1944-45-ben. És nemcsak hogy ezek a felbecsülhetetlen kincsek még ma is Szentpéterváron vannak - míg a zsidóság az utolsó menórát is elszámoltatta/elszámoltatja -, de még egy halk bocsánatkérést se kaptunk.

Ezért nem tudnak meghatni a krokodilkönnyeid a világfájdalmadról, mert nem ti vagytok az egyetlenek, akiket veszteségek értek, és mégis olyan kivételezettnek hiszitek magatokat.


"Tényleg nem történelemrôl van szó, hanem arról, hogy szokj le a POFÁTLAN, PIMASZ, UNDORÍTÓ "holobusiness"-ezésrôl, mert business az csak NEKED volt"

- Pedig ennek meglétét még az egyébként olyan masszívan Nyugat-szimpatizáns, liberális szemléletű történészek is elismerik, mint Hahner Péter. Tudom: a mocskos és oktalan antiszemitizmus mindenhol ott van...:)

2012. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!