Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt miért nem érdeke senkinek,...

Itt miért nem érdeke senkinek, hogy egy normális országban éljünk, ahol alig van bűnözés, nincs önkény, és ahol egyik magyar nem ellensége a másiknak?

Figyelt kérdés
Miért nem fogjátok már fel végre, hogy csak a Jobbik programja jelent megoldás az ország bajaira?
2012. febr. 19. 17:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

""Tegyük fel hogy ezt áthidaltuk, akkor a 10000 egymást is szívató vállalkozósereg hogyan is áll helyt a multik ellen?



A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad



Értelek barátom,értem hogy igyekszel valamivel megfogni és ez nagyon helyes.


Csak hogy én egy másik linket is beadtam a program mellé, aminek semmi köze a jobbikhoz. Sőt egy párthoz sem.


[link]


Igen, jól látod ez az ecostat elemzése, ami nem mondható még a legminimálisabb mértékben sem Jobbikosnak.



Azt kértem, ne nekem vagy a program betűinek hídjetek, hanem annak az összevetésnek ami összecseng a programban és az ecostat megálapításaiban. "mint egyfajta igazolás"


Ha vetted volna a fáradságot és megnézed,átfutod a táblázatokat, amiközzűl ki is emeltem egy fontosat, és legalább egy két oldalt, akkor látnád hogy a Jobbik nem a levegőbe beszél.


A legnagyobb problémája ma a gazdaságunknak.


1, Túl sok megy ki az országból a megtermelt jövedelmekből.


a, mert a nyugati múltik túl sok kedvezményt kaptak

b, mert azok a multik is vidáman működnek akik csak piacokat vásáróltak fel az erőfölényükkel és a dömpinggel illetve a kartellel visszaélve "mind 3 büntetendő"

c, túl nagy a profitkiszivárogtatása a kermúltiknak


2, A feldolgozó iparunkat teljesen felfalták


a, nem lehetünk versenyképesek a feldolgozó ipar nélkül

aminek sok közgáz oka van " nem lehet a túltermelt javakat ipari felhasználással 0 szaldón értékesíteni, az za kárt okoz" pld


b, a beszállítók sokkal zsarólhatóbb helyzetben vannak a friss árú szektorban


3, mivel a gazdaság szerkezetéből kivettek mesterségesen elemeket, a gazdaságunk szinergikus szerkezete megborúlt.

Az az teljesen versenyképes termékeket nem vagyunk képesek versenyképesen termelni, mert az az segítő szegmenseket megőlték


" nincs cukorgyár> nincs olcsó táp> nincs olcsó tej>bezár Szerencs>nő amunkanélküliség> nő a rediszribúcoó>nő a versenyképtelen állapot" csak nagy vonalakban hogy értsd


Stb stb



Ez ott van ésennél spkkal több az ecostat kimutatásaiban, persze nem így direkt megfogalmazva, de ha értessz csak egy kicsit a közgázho, már is érthető módon!



Ezek után, még mindíg én bizonyítsak neked?

Milyen bizonyítékot akarsz?

Minden bizonyítékot odaadtam.

Az hogy jó a program és azt hogy pontosan a valós problémákra valós megoldásokkal reagál.

Midezt egy a Jobbiktól teljesen független gazdasági elemző cég munkájávan megtámaszttva.


Azt hogy te nem érted, arról én nem tehetek.

2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
50%
a jobbik nyiltan náci... és tény azér szavaznak RÁ AKIK RÁ SZAVAZNAK MER ELEGE VAN A SOK INGYENÉLŐ CIGÁNYBÓL!és nem azért mer a jobbik bármit is feltud mutatni...
2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

"Csak hogy én egy másik linket is beadtam a program mellé, aminek semmi köze a jobbikhoz. Sőt egy párthoz sem.


[link]


Igen, jól látod ez az ecostat elemzése, ami nem mondható még a legminimálisabb mértékben sem Jobbikosnak. "


Csak hogy mi a Jobbik programjáról vitatkozunk Egy elemzés teljesen irreleváns ebben a topicban.A Jobbik megoldását ebből nem tudjuk meg ....Márpedig ez a lényeg


"c, túl nagy a profitkiszivárogtatása a kermúltiknak "


Ezt kifejtenéd?Mi ezzel a probléma?A bevételével mit csináljon a multi (a kötelező költségeken kívül)?


"a beszállítók sokkal zsarólhatóbb helyzetben vannak a friss árú szektorban "


Ez a világon mindenhol így van csak az arányon illetve a gazdákon múlik hogy mennyire engednek neki.


A Jobbik programja vala problémákra reagál,de csak mint kampányszöveg szintén van benne"Versenyképessé tesszük a magyar kkv-kat"


A kérdés fenn áll miből hogyan a Jobbik szerint?

Erre a Jobbik nem adott választ!Hogy mások (mint az általad linkelt) adott az egy dolog ,de te írtad hogy semmi közük a Jobbikhoz.



Tehát elismétlem sokadszorra is a jobbikkal nem szimpatizálókra Jobbik megoldása érdekli itt senki másé!

Azzal semmire nem megyünk ha csak a célokat tudjuk de fingunk sincs hogyan kell megvalósítani mert az olyan lesz mint a FIDESZ mostani bukdácsolása.

2012. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
szimpatizálókat*
2012. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

"A bevételével mit

csináljon a multi (a kötelező

költségeken kívül)"


Mondjuk itthon költse el? Magyar termékekre? Hogy beépüljön a gazdaságba, és ne folyon ki a megtermelt tőkejövedelem az országból? Miért vagytok ilyen sötétek? :-|

2012. febr. 20. 15:28
 46/54 A kérdező kommentje:

"Csak hogy mi a Jobbik

programjáról vitatkozunk Egy elemzés teljesen irreleváns ebben

a topicban.A Jobbik megoldását ebből nem tudjuk meg ....Márpedig ez a lényeg"


Szépen ellettek magyarázva a dolgok, hogy miért van szükség a Jobbik programjára, erre valamelyik benyögte hogy ezek a problémák nem is léteznek(amit a Jobbik programja orvosolni kíván), erre belett másolva az a szóban forgó elemzés, ami egyértelműen bizonyítja hogy léteznek ezek a problémák, és hogy csak a Jobbik programja jelent megoldást ezekre.


Újból sikerült beégetni magatokat.

2012. febr. 20. 15:39
 47/54 anonim ***** válasza:

Látszik hogy jobbikos vagy kérdező.Nem bírod elviselni hogy másnak is van véleménye.Ez az alapgond az egész jobbiknál is megvan.Nagyon nem demokratikusak , ami alapból hátrányos.


A problémák léteznek igen de nem a jobbik jelent rá megoldást.

2012. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

"Mondjuk itthon költse el? Magyar termékekre? Hogy beépüljön a gazdaságba, és ne folyon ki a megtermelt tőkejövedelem az országból? Miért vagytok ilyen sötétek? :-|"


Ezzel van pár probléma.A multi olcsón vásárolja fel a gagyi terméket és olcsón adja tovább.A minőségit az ottani állam adópolitikája miatt még mindg olcsóbb mint amit mi kérnénk el a beszállításért.


Miért kéne nekik a magyar termék amikor többet kérnek érte mint a minőségi nyugati termékért?Mert olcsóbban nem igazán van kedvük eladni hanem inkább viszik a piacra.


Amúgy ha 1 Jobbikellenes [ami egy elég tág halmaz] benyög egy marhaságot azért az összes Jobbikkal nem szimpatizáló felelős?Logikus ám....

2012. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

"Szépen ellettek magyarázva a dolgok, hogy miért van szükség a Jobbik programjára, "


Nem igazán van rá szükség, mert maga a program egy kampányfüzet egy frázisgyűjtemény.


A crem001 által linkelt lap az már jóval érdekesebb ,de teljesen független a Jobbiktól így azzal sem lehet védeni őket hogy ők is arra gondoltak ám...

2012. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

"A z OECD-tagállamok (köztük Magyarország) által közösen elfogadott, a multinacionális vállalatok működésére tett

ajánlásokat hazánkban maximálisan ér vényesíteni fogjuk, felhasználva más országok tapasztalatait az érdekér vényesítési gyakorlat területén" Ez nekem nem úgy esett le, mintha ki akarná zavarni a multikat... Arról van szó, hogy a multinak és a kisvállalkozóknak ugyanazon szabályok szerint kell majd eljárnia.

2012. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!