Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MTI miért hazudik? Kötődnek...

Az MTI miért hazudik? Kötődnek valamilyen politikai oldalhoz?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem egy kanadai emberkereskedő magyar állampolgárságú cigány, akit Kolompár Gizellának hívnak, semmiképpen nem nevezhető magyarnak, legfeljebb magyar állampolgárnak.


Az MTI magyarnak nevezi, azt, aki saját magát sem vallja magyarnak, hiszen a nagy neoliberális "romázás", meg a "cigány kultúra" éltetésének kezdete óta a cigányok egyre inkább nem érzik magyarnak magukat, inkább romának - ami amúgy ránk, magyarokra nézve elég nagy baj, ugyanis könnyebb azokkal erőszakoskodni, akikhez a tudatosan ártalmas, liberális félrenevelésük szerint semmi közük.


[link]


Itt azt írja: "A magyar elítéltnek...". NEM. Legfeljebb magyar ÁLLAMPOLGÁR, hiszen a Kolompár Gizellaként nyilvántartott magyar állampolgár (neoliberális abszurditás csupán, hogy még ez is egyáltalán lehetséges), valójában egy cigány származású nőstényállat*, azaz semmiképpen nem magyar!


Tehát az MTI hazudik, szó szerint egyszerűen belehazudik az arcunkba a Magyar(?) Távirati Iroda! Felfogjátok ennek a jelentőségét?


(*Legalábbis elég embertelen az, aki képes emberekkel úgy bánni mint ez. Vagy van, aki ezt másképpen gondolja? Van akinek ez még belefér az erkölcsébe? Ja, persze mi az, hogy erkölcs... Csak a csodálatos jog számít, amit az aktuálisan hatalmat gyakorlók az aktuális eszméik szerint szabnak, egyszer ez igaz, másszor az, ugye? Egyszer ellenforradalmár, másszor szabadságharcos. Mintha 2x2 egyszer 4 lenne, egyszer 5, éppen milyen ideológia mentén bírják a hatalmat, kicsit sem nevetséges az igazság szempontjából...)


2012. febr. 10. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan ez a legnagyobb problémád? Ó de irigyellek!
2012. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak azt mond meg, hogy miért vagy te magyar! Szerintem te egyáltalán nem vagy magyar, mert csak, mert azt mondtam...
2012. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Magyar az, aki magyarnak vallja magát, vagy magyar állampolgár. Gondolhatsz erről te bármit, attól még nem fogsz tudni ezen változtatni.


A nemzetiséget nem erkölcshöz kötik. És lehet valakinek többszörös nemzettudata. Gondolj bele, vannak "erdélyi magyarok", akik nem azonosak a "szlovmagyarokkal", és nem azonosok a "cigány magyarokkal", sem a "magyar magyarokkal". Ahogy én "Magyarországon született német-magyar" vagyok. Nem te döntöd el, hogy ki magyar...

2012. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

"Most komolyan ez a legnagyobb problémád? Ó de irigyellek!"


Te egyszer képes leszel a kérdésre is válaszolni, vagy csak ilyen baromságokat tudsz hajtogatni? Képzeld el ez igenis fontos, mivel a hírek manipulálásával, és a magadfajta birkák agymosásával tartunk itt ahol.

2012. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„Nem te döntöd el, hogy ki magyar...”


Te sem...


Érdekes az a felfogás, hogy mindenki az, aminek tartja magát. Hiába van valakinek svéd állampolgársága, ha nyilvánvalóan afrikai, feltételezhetően szomáliai származású. Vajon milyen kötődése van neki vagy az utódainak egy minden szempontból idegen néphez, államhoz?


Egy dolog biztos, a vér nem válik vízzé, vagy ahogy svédül mondani szokás, blod är tjockare än vatten!

2012. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!