Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a Budaházy?

Ki az a Budaházy?

Figyelt kérdés

Ki az az ember? Miért tisztelik őt ennyire a hungaristák? Mit tett?


Nem linket kérek, hanem egy rövid bemutatást!


Aki csak provokálni, kötekedni jön, az el se olvassa a kérdést!



2012. febr. 10. 00:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
2012. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Már írtam, hogy nem linket kérek, de köszönöm!

2012. febr. 10. 02:03
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
nem ismerem, sok cikket nem is olvastam róla, de az is bőven tiszteletreméltó ha az ember tűzön vízen át kiáll az igazáért.
2012. febr. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

" de az is bőven tiszteletreméltó ha az ember tűzön vízen át kiáll az igazáért."


Háh, azért az előzetesben levették a nagy arcát. Mióta kiengedték már annyira nem is érdekli az igaza :D.

2012. febr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Szabadságharcos, a Magyar Nemzet megmentője.
2012. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

"Szabadságharcos, a Magyar Nemzet megmentője.

"


:D Olyan harcos aki fotón sem látott fegyvert és 2 év előzetes elég ahhoz, hogy jó kisfiút varázsoljanak belőle. A Magyar Nemzetet meg kellett menteni? Miért mi lett az újsággal?

2012. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Szabadságharcos! Persze a cionisták és magyargyűlölők próbálják terroristakánt beállítani.
2012. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
terroristaként*
2012. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Sem cionista,sem magyargyűlölő nem vagyok. De Budaházy valóban bűnöző! A TV-székház felgyújtásában,és a belváros szétverésében is nagy szerepe volt.

Csak néhány "nagymagyar" tartja őt hősnek.

2012. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintem csak egy egyszerű

terrorista"


Tudod minden éremnek két oldala van. Nekded az Al Kaida a terrorista, nekem amerika és izrael. Azért gondolod ezt, mert beléd és a többi birkába is beleszugerálták ezt az ideológiát. És mint tudjuk, mindig azok a nézetek érvényesűlnek amiket többen elhisznek. Jelenesetben hogy ki a valódi terrosista: aki családok milliót tette tökre, kilövette egy csomó ember szemét vagy aki nem nézi ölbe tett kézzel. A szabadságharcosok sosem megalkuvók voltak mint ti.

2012. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!