Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le lehet tölteni valahonnan...

Le lehet tölteni valahonnan Orbán Viktor mai évértékelő beszédét?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 23:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmest választ az elsőnek, a többiek válaszát leminősítettem :P
2012. febr. 8. 21:08
 12/18 Sz1u ***** válasza:
84%

21:08 Kérdező


"Köszi az értelmest választ az elsőnek, a többiek válaszát leminősítettem :P"


Egyértelmű, hogy az első válaszoló adott a kérdésedre (egyetlen) használható választ, de azért Te is gondolhattad volna, hogy a Fidesz oldalán megtalálható lesz.

2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
"Köszi az értelmest választ az elsőnek, a többiek válaszát leminősítettem" Nem is tudom hogy fogok elaludni ezek után ma este.......... Gondolom Fidesz párti lehetsz, és pont engem minősítesz le? Nem szép dolog. Annyiban igazad van, hogy egy válasz bőven elég volt a kérdésedre, de mindannyian csak ne linkeljük már be ugyanazt. Azt hittük szeretnél beszélgetni is kicsit velünk. Tévedtünk.
2012. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

# 11

"Köszi az értelmest választ az elsőnek, a többiek válaszát leminősítettem :P"


egy velejéig rosszindulatú Fideszes majom lehetsz, ráadásul hülye is mert bár idióta kérdéseket fel tudsz tenni, de a keresőt nem ismered!

2012. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fidesz párti, csak szeretem követni az eseményeket, köztük az ilyen beszédeket is. De Te, előző kommentelő aztán biztos ott voltál a fülkében mellettem, amikor szavaztam, és jobban tudod...azért minősítettem le, mert nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek a fideszről (azt magasról le***om) és nem is arra hogy tudtok egymással vitázni, offolni.
2012. febr. 8. 23:51
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Húúú de megaszontad barátom,te aztán kemény lehetsz. Csak egyet nem értek:Miért nem a keresőt használod,netán az orbán oldalát?-mert ott virit......:XD
2012. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
Ő egy szájkaratés,hősködő Hári János, aki játszik a türelmünkkel és az életünkkel. Azt, gondolja, hogy az ország egy politikai lego vagy Kinevet a végén társasjáték. Mink sem fogunk, de nekik annyi lesz.
2012. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja, hogy vannak akik azonnal megijednek ..... Nahát emberek milliói nem azonnal ijedtek meg, hanem már több,mint 22 éve és ez a mai napig is tart, sőt a fidesz óta fokozódik.
2012. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!