Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mond le Orbán?

Miért nem mond le Orbán?

Figyelt kérdés
lássuk be eltelt 2 év és sokkal rosszabb dolgok történtek mint az elmúlt 8 évben, Mert ha egyszer nem ért a munkájához akkor miért nem engedi át másnak a helyet? miért ragaszkodik ennyire ehhez a poszthoz ha képtelen rendesen elvégezni?

2012. febr. 6. 12:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 8 év politikai töketlenkedése sokkal többet ártott az országnak mint bármelyik másik kormányzat.

És mi az hogy "tegyük fel hogy rossz állapotban adták át az országot"? Mert szerinted csordultig volt az államkassza, nem volt költségvetési hiány (mint kiderült jóval nagyobb mint bevallották), és nem adták el az országot, nem kötöttek hátrányos szerződéseket? Akkor biztos véletlen járkált a fél MSZP frakció rendőrségi kihallgatásokra, meg ül épp börtönben.

2012. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
67%

Előző: ezek nem érvek, hanem indulatok. Pont.

Amúgy szerintem is a hatalomvágy a fő gond a mostani elittel. A másik nagy baj pedig a hozzáértés hiánya, az állandó tévedés és kapkodás. Lemondani sajnos egy politikus se szeret, csak ha már nagyon muszáj. Medgyessy lemondott, Gyurcsány lemondott...de ők is elég sok huzavona után. De Orbán sokkal makacsabb, ő sosem fog önszántából lemondani.

2012. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Digo: Nincs igazad.

Nem jár a fél frakció kihallgatásra,és főleg nem tudnak vádat emelni ellenük. Ahhoz,ugyan is nem elég vádolgatni,hanem bizonyíték is kellene.

Ha van bizonyíték,akkor ítéljék el őket.

De ítéljék el azokat a Polgármestereket is,akik az előző ciklusban felvették a hatalmas hiteleket (Lásd Lázár Janika) vagy azokat akik a sógor-koma-jóbarát érdekében kárt okoztak a közösségnek.

Városunkban alapítottak két KFT-t,100-100 millió alaptőkével. Az egyik "feladata" az önkormányzati cégek felügyelete. A másiké a kulturális ügyek intézése,amit addig a Polgármesteri Hivatal egyik osztálya látott el tökéletesen.

Mindkettő élére vezérigazgatót,igazgatókat neveztek ki, félmillás fizetéssel. Természetesen új iroda,alkalmazottak stb. is kellett hozzá.

Az egy vezér a Polgármester ismerőse,akit egy év múlva leváltottak,mert sikkasztott. Azóta sincs eljárás ellene,mert külföldön él. A másik vezér a Fidesz-Frakció vezetőjének a kislánykája volt. Ez a KFT szerencsére már megszűnt.

Ők mennyivel jobbak,mint pl. Hagyóék?

2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

ma 17:37


Ők sem jobbak, nekik is ugyan úgy jár(na) a büntetés. És egyetértek azzal is hogy ha valaki bizonyítottan kárt okoz az országnak/városnak politikusként, és szándékosan, haszonszerzés céljából akkor az kapjon hosszú LETÖLTENDŐ börtönbüntetést, pártállástól függően!

2012. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Bocs, pártállástól függetlenül természetesen! :)
2012. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
úúh de sok válasz felgyülemlett, nos én csak egy 18 éves fiú vagyok és nem szavazhattam még 2010-ben de a jobbikra tettem volna, mert azt látom értelmes pártnak egyedülileg és nem azért mert nagy rasszista magyar vagyok, most mondhatnátok, hogy csak a szájuk nagy. Én inkább úgy mondanám, hogy csak nekik van szájuk felszólalgatni 2/3 többség mellett még ha tudják is, hogy semmire nem mennek vele.. Arról meg, "hogy a Kánaán elfog jönni" na ne nevettess 2 évig csak lefele csúsztunk a lejtőn de olyan gyorsan, mint előtte sose és akkor te innen várod a jólétet? ha úgy lenne akkor már el kellett volna kezdődjön a felívelés.. ( 10.000 Ft / hó, budapesti utak használata? ) már nem tudnak honnan pénzt lehúzni.
2012. febr. 6. 18:26
 27/38 anonim ***** válasza:
49%

A kormány ígéretei megbuktak...hazudtak mint a vízfolyás, ez egyértelmű.

Én - az előttem szólóval ellentétben - mindenképpen baloldali, liberális váltásra szavazok, és nem szeretem a Jobbikot de egyben egyetértünk: a mostani rendszer nem jó :)

2012. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"ha úgy lenne akkor már el kellett volna kezdődjön a felívelés.."


Egész Európa recesszióban van, ha a mi gazdaságunk növekedne az maga lenne a csoda. A kormány nem varázsló, semelyik párt sem az.

2012. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Görögországban már bankokat gyújtogattak olyanokért amin mi már rég túl vagyunk.. "47 ezer forintból IGEN jól meglehet élni." te figyeled a különbséget ember?
2012. febr. 6. 19:53
 30/38 anonim ***** válasza:

"Görögországban már bankokat gyújtogattak olyanokért amin mi már rég túl vagyunk.. "47 ezer forintból IGEN jól meglehet élni." te figyeled a különbséget ember?"


Nagyon messze vagyunk mi még a Görög helyzettől, nem hogy túl lennénk rajta. Ott konkrétan államcsőd van.

Mikor 3 hete támadták a forintot és sokan államcsődöt vizionáltak akkor is messze voltunk tőle, meg is nézhetik mennyit buktak azok akik ész nélkül 320ft-os euro árfolyamon vitték a pénzüket Ausztriába. Azóta 290 az eu. Ez van ha valaki a Blikk-ből tájékozódik...

2012. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!