Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a politikáró...

Mi a véleményetek a politikáról, politizálásról úgy általában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tömören: kepfeltoltes.hu/120205/kfm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2012. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki jobban tud mindent mint a másik, ami még meg sem történt már azt is tudja mindenki, 16 éves sokat tapasztalt fiatalok osztanak ki idősebb embereket trágár, lekezelő módon, mindenki szemét, csaló, tolvaj aki gazdag, minden kisember sorsáról a kormány tehet, egy szóval mindenki hibás csak az adott illető makulátlan, és ami a lényeg, hogy a gazdasághoz, politikához sokkal jobban értenek mint a tapasztalt vagy ezzel foglalkozó emberek. Az egymás iránti tolerancia, megbecsülés szinte nem is létezik. Körülbelül nekem ez jött le közel egy év alatt.
2012. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nulla százalékom ismét bizonyította igazamat.
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazad van második!


Hogy valaki csóró, az pusztán azért van mert mazohista, és az jó neki. Direkt él nyomorban, és tette magát tönkre!?


Hülye vagy te fiam!

2012. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kolopele mintha egyszer mondtad volna hogy a GyK nem reprezentatív,ehhez képest az egész magyar politikát leírtad ez alapján.A Fidesz nem a kisembereknek kedvezett mégis szereti a szavazók többsége[szerinted].Akkor a kisember felnéz rátok nem?Vagy a nemszavazó nem nyilatkozó úgymond védtelen rétegnek olvastál be igen bátran?


Nagyobb létszámú statisztika híján viszont kénytelen a Gyk alapján én is véleményt mondani.


A GyK politikai színvonala siralmas a ,kolopele által fémjelezett módon a gazdagok ,szegények ,liberálisok ,konzervatívok ,melegek,ateisták ,vallásosok ,rasszisták ,cigányok zsidók.... egyetemes utálata.Mindenki [a gyk saccperkábé 95%-a] ennél komolyabb hozzászólást nem képes generálni illetve néha az aktuális oldalának propagandáját ,belökni és ha azt megcáfolták akkor személyeskedni.A maradék 5% meg hát idegeskedik emiatt és belök pár hasonló kaliberű választ...Összefoglalva a magyar politikai élet átkozottul sivár és elég sötét jövő vár rá ,ha nem változik.

2012. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Hülye vagy te fiam!" Itt egy jó példa az általam leírtakra. 50 évesen tényleg lehetnék a fiad? Akkor nem semmi lehet a korod. Egyébként senkinek nem olvastam be, kedves utolsó, valamit félreértettél.
2012. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mindenki jobban tud mindent mint a másik, ami még meg sem történt már azt is tudja mindenki, 16 éves sokat tapasztalt fiatalok osztanak ki idősebb embereket trágár, lekezelő módon, mindenki szemét, csaló, tolvaj aki gazdag, minden kisember sorsáról a kormány tehet, egy szóval mindenki hibás csak az adott illető makulátlan, és ami a lényeg, hogy a gazdasághoz, politikához sokkal jobban értenek mint a tapasztalt vagy ezzel foglalkozó emberek."


Hát hogy mindenki a gazdagokat hibáztatja vagy egy tapasztalatlan tini egyetemesen legalábbis a szöveged első szava alapján ...


Eléggé degradáló általánosítani ilyen módon mintha szót emeltél volna pár cigányos topicban.

Vagy ha igaz is lenne az is maximum a gyk-ra lehetne igaz annak is a politikai részlegére hivatkozhatnál legfeljebb..


Még ezt is utálom a Gyk-ban szinte senki nem tud normálisan negatív véleményt megfogalmazni..

De az egész országra ugyan....

Akkor a Jobbiknak lenne 2/3-ada nem a Fideszenk....

2012. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a topic színvonalára értettem amit írtam. Ott volt a végén az a mondat hogy nekem ez jött le egy év alatt. Gondolod hogy csak egy éve foglalkoztat a politika?
2012. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
éltem azzal a feltéttelezéssel hogy a való életben is találkoztál hasonlóval
2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!