Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisztek még a Fidesznek?

Judit34 kérdése:

Hisztek még a Fidesznek?

Figyelt kérdés
ha igen, miért?
2012. febr. 2. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szoktam egyiknek sem hinni, mindig megvizsgálom magam azokat a dolgokat, amiről beszélnek.

Mi történt azokkal, akik azt írják, hogy tönkre tette és padlóra küldte őket a fidesz?

2012. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
eGyszerűen azért vagyunk a padlón, mert már nemigen tudunk megélni a fizetésünkből. Érezhetően sokkal szarabb az élet. Mivel kisemberek vagyunk, minket sarcolnak leginkább, mi szívunk, rajtunk csattan...mi érezzük meg...
2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

előző hsz-re:


pontosan. sajnos igazad van. több millióan vagyunk így ezzel. gyakorlatilag 200 nettó alatt mindenki rosszabbul járt. (a magyarok 80%-a 70-100 körül keres)

2012. febr. 2. 13:39
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

A fidesz mocskainak takargatása sokba kerül.


A belügyminiszternek továbbra is több lakóingatlana van a II. kerületben, ahol többek között egy 400 négyzetméteres ház és a hozzá tartozó 2.246 négyzetméteres telek tulajdonosa, de van egy 224 négyzetméteres siófoki háza, valamint egy 155 négyzetméteres lakása a VII. kerületben is.


Ezeken kívül Csömörön tulajdonol egy zárt kertes ingatlant, valamint rendelkezik több hektár szántóval, egy több mint kétezer négyzetméteres sarudi külterületi ingatlannal, vannak garázsai, továbbá Szihalmon egy 150 és egy 70 négyzetméteres nyaraló tulajdonosa, de van nyaralója Szigetmonostoron is.


A belügyminiszter továbbra is egy Wartburg típusú személygépkocsival rendelkezik, amelyet 1995-ben örökölt.


A tavalyi vagyonnyilatkozathoz képest változás, hogy a belügyminiszter a megtakarításai között feltüntet egy 91 milliós illetve egy 94 millió forint értékű diszkont kincstárjegy csomagot, valamint egy 755 ezer dolláros és egy 717 ezer eurós devizamegtakarítást.


Míg tavaly a miniszter lakossági folyószámláján lekötött betét egyenlege 278 millió forint volt, a látra szóló egyenleg pedig 38 millió forint, az idei vagyonnyilatkozata szerint lakossági folyószámlájának zárolt látra szóló egyenlege 22 millió forint, látra szóló egyenlege pedig 2 millió forintra változott. Emellett a tárcavezető nyilatkozatából az is kiderül, hogy Pintér Sándor 426 millió forint értékben nyújtott családi, baráti kölcsönt, emellett 1 milliárd forint cégei értékesítéséből származó követelése van.


Ugyanakkor törlesztette a 2011-es vagyonnyilatkozatban szereplő 200 millió forintos, ingatlan vásárlására felvett pénzintézeti kölcsönét is, ebből a tartozásból a 2012-es nyilatkozat szerint 8,5 millió forint maradt.


NEM HISZEK, pedig próbáltam.

2012. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
én személy szerint a rendszer váltáskor hittem nekik amit /,mea culpa/ nagyon megbántam,mert már akkor kiderült, hogy egy simlis társaság,azota is csak a nagy hözöngés,igérgetés,pénzimádat,politikai szakértelem semmi
2012. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

A legkisebb rossz a fidesz.

Jobbik-rasszisták

MSZP-bűnöző banda

DK-az MSZP legalja

LMP-hippik,gyakorlatlanok

2012. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

8# - te vagy az Szíjjártó?


én/mi sem! minket is megnyirbáltak rendesen!

2012. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb a fidesz!
2012. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17-es kérdésére szerintem is a 8-as Szijjártó a 18-as meg Orbán
2012. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Wixy-Tori válasza:
Én egyáltalán nem, értek a politikához... de azt még én is látom hogy mindig azt a pártot szidjuk aki épp hatalmon van. Miért? Mert egyik sem tud a szarból várat építeni, főleg úgy, hogy igazán nem is akar, mert csak a saját érdekeit nézi mind! Nincs könnyű helyzetben az ország, ezek meg lusták megoldani a problémákat. Ez az amit én látok Minden hogy Fidesz vagy MSZP vagy bármelyik hülye párt b*sza a rezet a parlamentben. Egyik se jobb se rosszabb a másiknál.
2012. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!