Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi van a Gyúúcsánnn...

Most akkor mi van a Gyúúcsánnnyal?

Figyelt kérdés
Tényleg leköltözött az avasra?de miért?és minek?és kihez költözött be?
2012. jan. 26. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Meg azt is, aki sok más mellett azt ígérte, hogy börtönbe küldi, aztán még mindig itt van!
2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ő és még néhányan pár avasi család meghívására mentek oda. Nem a saját elhatározásukból. A vendéglátók azért hívták meg őket,hogy meggyőződjenek az ottani állapotokról.
2012. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Igen, leköltözött, de csak 3 napra. Ha jól tudom, ma jött vissza. A hivatalos mese szerint meghívást kapott egy ottani családtól, hogy a helyszínen ismerje meg a problémákat, és ő elfogadta. Rajta kívül még több DK-ás képviselő is odautazott. Valójában, inkább fordítva volt, azt hallottam valamelyik rádióban, de már nem emlékszem hol. E szerint tőle pattant ki az ötlet, és kiadta a miskolci DK-ának, hogy szervezzenek neki egy helyi családot, ahova beköltözhet. Nekem ez tűnik hitelesebbnek. Több program is volt, iskolalátogatás például, és egyik reggel Gyurcsány vitte iskolába a vendéglátók gyerekét.
2012. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát gecc múltkor ott ült a rokiba :DD

valaki le is fényképezte

2012. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A Fletó-kabarészínház következő felvonását láttuk :)
2012. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!