Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért tüntettek a fidesz mellett?

Ezért tüntettek a fidesz mellett?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 24. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nemcsak ezért, hanem ezen kívül sok másért is, például:


- a lassan 450-500 forintos benzinért (aminek a jövedéki adóját még ellenzékben le akarták vinni, erre kormányon még meg is emelték)

- a 320 forintos Euró és 250 forintos CHF árfolyamért

- az emelkedő csődkockázati felárért

- a magánnyugdíjpénztári pénzek eltapsolásáért

- a fenti mellett növekvő államadósságért

- a több ezer elbocsátott és elbocsátandó közalkalmazottért

- a szegényektől elvett több ezer forintért, amiből Orbánnak és a jómódúaknak havi nettó pár százezerrel több jut dőzsölésre

- a megemelt autópályaköltségekért

- a "zembereket sosem sarcoló" kormány újabb ötletes megszorításaiért

- a gerinces és gondolkodó köztársasági elnök lopott doktorijáért

- a gyűlölettől fröcsögő újságírók által szervezett békemenetért


Mindezt és sok más szépet és jót köszöntek meg nekik múlt szombaton. Szegény Magyarország, szegény magyarok.

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Azért tüntettek a Fityesz mellett ,hogy mentsék a veszett fejsze nyelét.


(egyébként covenant, Kurcsány és LiBajnai se volt jobb egy fokkal se Orsós Viktornál)

2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
jórészt határon túli magyarok voltak, ők nem tudhatják mi folyik itt, nem érzékelték, ugyanis Erdélyben, nem a Fidesz van kormányon...
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem, dehogy ezért. Te nagyon buta vagy. Miért nem mentél a Gyurcsányival Miskolcra?
2012. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én olyat hallottam hogy 3000 kaptak akik kimentek.
2012. jan. 24. 20:54
 6/9 Sz1u ***** válasza:
100%
Ez az egész "Békemenet" egy zavaros katyvasz volt. Sokan voltak, az kétségtelen. De szerintem fogalmuk sem volt, hogy miért vannak ott. Mi ellen, vagy mellett tüntenek, demonstrálnak.
2012. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint tüntetnék még a 800 forintos benzinért.A 700 forintos euróért,meg a 550 forintos svájci frankért.De szívesen fizetnék adót a levegőért is.Na meg persze rámférne még egy kis megszorítás is.Tudod alig tudom elkölteni az a havi 80-ezer forintot,amit két műszakban dolgozva keresek meg.CSAK A FIDESZ!!!
2012. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 escrogar ***** válasza:
0%
Eszméletlen, mennyi hülyeséget összehordtok. Ha már a számháborúban nem tudott nyerni az ellenzék, akkor megpróbáljátok diszkreditálni az egészet a fizetett tüntetőkkel, és az ostobaság leplével. Kinn voltam, és higgyétek el, nagyon is jól tudtuk, hogy miért volt a Békemenet. Amikor ennyi ember skandálja, hogy "Két-har-mad!", és hogy "Vik-tor!", akkor szerintem tudjuk, hogy miért is vagyunk kinn.
2012. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gondolat...


Ha nem lett volna a január 2-i kormányellenes demonstráció, akkor a békemenet sem lett volna. Ha a kormány olyan biztosnak, stabilnak érezné a helyzetét, ha a nemzeti összefogás olyan széles lenne, mint ahogyan azt magukkal egyesek jobboldalon elhitetni igyekeznek, ilyen "mutassuk meg, hogy mi is össze tudunk szedni pár százezer embert" jellegű kormánypárti demonstrációkra nem lenne szükség.


Január 2-án kb. százezer ember tüntetett a kormány ellen az Operánál, a miniszterelnök csendben, a hátsó kijáraton osont el. Nem akart, nem mert szembenézni az őt mélyen megvető tömeggel.


Azok a fideszesek, akik most ujjonganak, hogy "bibi, mi többen voltunk", pontosan úgy viselkednek, mint az, aki a sötét erdőben fütyörészik félelmében. A kormány ugyanis fél. A szavazói is. Nem minden ok nélkül.

2012. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!