Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik országból hányan...

Melyik országból hányan igényeltek eddig kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés

(Természetesen magyart, mint másodikat.)


Sehol nem találtam erről kimutatást, táblázatot.

Egyes vélemények szerint azért, mert a legtöbbet Izraelből igényelték, hiszen ők szervezték az egészet: így rengeteg nagymagyarországi származású izraeli jutott be cégével az EU-ba, ami vámmentes kereskedést jelent nekik.


2012. jan. 23. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha :D. De jót nevettem... Még jó hogy fotelban ülök, mert egy székről egész biztosan lefordultam volna.

Izraelből kereskedő először is nem magyarként kereskedik, hanem Izraeliként, Izraelből pedig még mindig van vám. Az áru után jár a vám, nem a cég után...

2012. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

kb 200ezren igényelték és kb 50 ezren kapták meg.

A végösszeg millió körül lesz Felvidékkel együtt, mert nagyon sok olyan külhöni magyar van akinek nem kell papír ahhoz ,hogy magyar legyen.És nagyon sok olyan van aki nem annyira akar magyar(állampolgár főleg nem) lenni pedig környezte szerint az, mert eredetileg annak született. Nem kevés olyan is van aki egyszerűen nem ér rá ,vagy lusta ilyesmikkel foglakozni.

2012. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"izraeli jutott be cégével az EU-ba"


Szerintem meg a cégek bejutnak mindenféleképpen, ha akarnak. Magánszemélyekre akarod ezt ráverni?

2012. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha 200.000.-en igényelték,akkor ebből hogy lesz millió?
2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez vicces, szerinted az izraelieknek magyar állampolgárság kell ahhoz, hogy az EU-ban üzleteljenek? Honnan veszed ezt a baromságot? Nagymagyarországi származású izraeli, jézusmária. A kettős állampolgárságnak két célja van: először is így próbálják bebetonozni magukat (gondoljunk csak Mikola bácsi elszólására), másodszor magukhoz húznak néhány kevésbé intelligens "nemzeti érzelműt".
2012. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy hogy még sokan kivárnak és ezután tervezik beadni az igénylésüket.

Tudod tolakodni nem úri dolog ám:)

2012. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért érzed feljogosítva arra magad ,hogy bárkit is miősíts?


Ja ,mert Te intellligensnek számítod magad.

:D

Szerintem pedig neked minusz előjelű az IQ-d. Legalább 3 évig kellene még tanulnod ahhoz ,hogy Te is lásd mennyire nem tudsz semmit.

:D

2012. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minősítettem valakit személy szerint? Szerinted mindenki intelligens? Ha kijelentettem volna, hogy ez és ez a csoport tagjai buták, akkor jogos lenne a felháborodásod.
2012. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondolok, hogy behoz mondjuk egy esztergagépet meg külön a tokmányt hozzá, itt összerakja, és akkor már rá lehet írni, hogy Made in EU.

Pl. az összes nagy sportszergyártó így csinálja, a Nike, Lacoste, stb. ruhákat mind Kínában csinálják, aztán az EU-n belül belevarrják az előre elkészített ujjat, és az is Made in EU.

Amire ugye nem akárki kap engedélyt, de egy magyar állampolgártól nem lehet megtagadni, hiába, hogy nem itt él és adózik.

2012. jan. 23. 23:55
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Talán jobban el kellene mélyedni a piacgazdaságba feltételeiben :-( Valaki betette az agyatokba, hogy itt zsidó államot készülnek berendezni. Ha ennyire bepalizható vagy, meg is érdemled, hogy ezen rágódj
2012. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!