Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyűjtést szervez valaki a...

Gyűjtést szervez valaki a bűnözés ellen?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy gyűjtést szervez-e vagy tervez-e valaki a bűnözés ellen. Konkrétan a nemlétező (kissebségi)(c) bűnözés felszámolása ellen.. És ha igen akkor hol tudok adományozni ezügyben? Lenne pár éles macshetém baltám meg pár ezresem is ebbe a projektbe ha már létezik ilyen.

Valamit van még pár liter gázolajam a (dózerokba).



2012. jan. 16. 01:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Megmondom a munkád még mire költik el. Ez valószínűleg továbbra is növelni fogja itt a negatív indexem.

Kormányautókra Q8 as audikra kormánybulikra és egyéb juttatásokra drága képviselőknek. Meg segíjjre keresel kedves dolgozó. De nem csak a munkádból vonják le az adót. Az üzemanyag 130Ft Litere/adó nélkül. Tb és nyugdíjjalap amit sose fogsz látni mert már ahoz is hozzányúltak ami be se folyt. Igen a te pénzed! Továbbá mikor a leadózott kis pénzed kézhez kapod akkor 25% Áfát fizetsz mindenre... Ennek ellenére államadósságban vagyunk. Miért!?? Hogyan??

És még biztonságban se érzem magam mert a kissebség köpköd le engem hogy Mit Magyarkodok én!.. Hogy is tehetek én olyat a saját országomban hogy Magyarkodni merek!?? Amerikába kint lehet a zászló a házakon és büszkék rá. Ted ki itt és összefirkálják a falad betörik az ablakaidat.

Elegem van ebből..

A politikai nézetem meg direkt nem reklámozom mert most nem ez a lényeg.

Ha valaki belédköt és leszúr az utcán felhívod a rendőrséget kiérnek 15 perc múlva bezsákolni és helysinelni ha kinyomozzák ki volt a tettes az téged már vigasztal? ö meg kap 5 évet mert nincs hely a börtönben.

De a rendőröktől ki véd meg ha a politikusok úgy gondolják ellened használják fel őket?!

Inkább azokban kellene bízni akik a környezetedben élnek! Nem a politikusokban... Ők lesz.@.ják velünk mi van nem köztünk élnek.

2012. jan. 16. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!