Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar a Jobbik a holnapi...

Mit akar a Jobbik a holnapi tüntetéssel?

Figyelt kérdés

Összecsődül többezer ember, Vona Gábor elmondja, hogy ki kell lépnünk az EU-ból, mert kurtítani akarják a jogainkat benne(Ha amúgyis kiakarnak lépni, akkor miért érdekli őket a szavazati jog? Semmit se ér nagyjából.), tovább mocskolnak minket stb.

Jön még 1-2 brüsszeli díszjobbikos, akik elmondják ugyan ezt, tarkítva emberjogi marhaságokkal, aztán Sziva Balázs és Varga B. Tamás énekelget, gitározgat, majd Vona Gábor felszólítja a résztvevőket, hogy menjenek haza, mert ezt csak erődemonstráció. Mellesleg pont ők mondják a "Büszke lehetsz magadra, szabadon ünnepeltél, és most térj haza, mint egy demokrata! - Orbán Viktor" vagy valami hasonlót 2006-os események miatt, erre ugyan azt csinálják.

És ha nem is ez a tervük, mit akarnak délután 2-kor? Estére átfagynak az emberek, aztán még a rendőrök is simán szétkergetik őket, mert fáznak szegények. - Jajj, hogy meg ne hasadjon a szívem, ha ekkora barmok. :( -


És nem vagyok se zsidó, se külföldön élő, a Jobbik áll hozzám a legközelebb, de ez baromság, amit csinálnak.


2012. jan. 13. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Tudni akarják, hogy mekkora tömeget képesek megmozgatni.

Nem a szimpatizánsok számát, azt nem lehet ilyennel megtudni. De azt igen, hogy hányan készek bármikor felsorakozni mögéjük.

Párezerre tippelek-

2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki most nagyon szerepelni akar az utcán, közeleg a 2014, nagyot akarnak hasítani abból a tortából.

Nem is tudtam, hogy holnap tüntetés lesz.

Én személy szerint már nem hiszek abban, hogy az ország rendbe jön egyhamar. Miért? A legfontosabb probléma szerintem, hogy kihal a magyar. Egyre kevesebb gyerek születik, azok közül is akinek van sütni valója, spurizik nyugatra.

2012. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
A cél nemes, az eszköz nem számít.
2012. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Eddig azt mondtátok, hogy a Jobbik azért nem szervez már tüntetéseket, mert bekerültek a kényelmes parlamentbe. Most, hogy Vonáek összehívnak egy lelkesítő gyűlést a Jobbikos szavazók számára, egyből kivagytok akadva, hogy hogy művelhetnek ilyet.
2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit beszartak, mert a baloldal is felmutatott nem kevés embert. Ezért úgy érzik, hogy itt az idő egy kis erőfitogtatásra.

Egyébként én is azt mondom, hogy legyen népszavazás az EU-tagságról. A felmérések szerint az emberek bő 60%-a még most is unió-párti. Utána pedig kifogyna a Jobbik a "népakarattal ellenkezik a tagság" típusú szövegekből.

2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
El fogják magyarázni, hogy nincs szükségünk arra a 1032 milliárdra, amit az EU-tól kapunk évente (és ami rendszeresen a sógorok cégéhez kerül, de mindegy).
2012. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

"El fogják magyarázni, hogy nincs

szükségünk arra a 1032

milliárdra, amit az EU-tól kapunk

évente"


Vagy inkább azt, hogy ennek a többszörösével károsítanak meg minket.

2012. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy inkább azt, hogy ennek a többszörösével károsítanak meg minket."

Ja nekem is rengeteg magyar exportőr panaszkodik, amiért vámmentesen tudja értékesíteni a termékeit európaszerte. Azokról a gyártulajdonosokról nem is beszélve, akik vámmentesen jutnak hozzá külföldi alapanyagokhoz.

A külföldön dolgozó ismerősökről nem is beszélve.

2012. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
azért van csődbe ország mert nyugati szarokat vesszük és mi nem termelünk semmit nem érted azzal a gyökér fejeddel?-.-
2012. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért veszünk nyugati szarokat (amiken MADE IN CHINA felirat van), mert a magyar tízszer annyiért adja el nyugaton a cuccait, mint amennyiért itthon tudná.
2012. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!