Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a holnapi (jobbiko...

Szerintetek a holnapi (jobbikos? ) megmozduláson balhézni fognak az emberek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyire?
2012. jan. 13. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha tényleg egy "kié az utca" megmérettetés lesz, akkor tuti lesz cirkusz.
2012. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Még jó hogy szólás szabadság van! ...lol
2012. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

bumbi02

Jó, igazad van. De a többség azért tudja, hogy a magyarságot nem izomban, és decibelben mérik.

2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Igen, mert a Fidesznek ez áll az érdekében.


Ha nem vettétek volna még észre, a Fidesz egy olvasztó párt, mert mindenkit magába fogad. Vonának 2014-re be van ígérve a miniszterelnök-helyettesi pozíció és ezért mindenre képes lesz.


Az Eu ellen nem balhézni kell, hanem kilépni belőle és akkor a magyaroknak nem diktál senki. Sajnos a nagy Vezér ehhez rosszul indított és most ezt szopjuk. Ha bátor lenne már régen önállók lehetnénk.

2012. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy.

Nem kellett volna belépni!

Én erre szavaztam, szóval "tiszta a lelkiismeretem", mert akart belépni a fene.

De utólag nem úgy van, hogy "jó, akkor kilépünk, mert nekünk ne diktáljanak".


"-Mi legyen az ebéd, Béla?

- Marhapörkölt tésztával, Margit.

- Béla, kész az ebéd.

- Margit, nekem ez nem kell mégse. Akkor öntsd ki, a marhahúsból csinálj inkább gulyást, a tésztából meg holnap rakottésztát.

... és akkor a hül.ye Béla ugye ne várja, hogy az asszony odaadja a kezébe a kiló húst, a száraztésztát zacskóban, mert már nem lehet visszacsinálni.

Megesszük, amit főztünk."


Az viszont nem korrekt, hogy a jelen életszínvonal figyelembevételével az EU azt akarja, hogy a Zemberek fizessék meg a válságkezeléshez szükséges különadókat, a multik meg vidáman talicskázzák ki a pénzt az országból, amit a Zemberek megtermeltek.


Semmilyen más nyersanyagunk vagy tőkénk nincs, csak az olcsó munkaerő.

Az olcsó munkaerő viszont EMBER, aki éhes, fázik, lakni akar valahol, meg a pofátlanabbja még mer gyereket is vállalni. NINCS miből több pénzt fizetni az államnak, az EU-nak, az IMF-nek, vagy az atyaúristennek.

NINCS. Ez egy egyszerű szó, de sokan még mindig nem értik.

2012. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kifoszt minket az EU, nem látjátok?
2012. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!