Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell büszkének...

Mennyire kell büszkének lennünk az új Alaptörvény szerint?

Figyelt kérdés
"Büszkék vagyunk arra, hogy népünk évszázadokon át harcokban védte Európát......." olvasható a hitvallásban. Ha hiányosak az ismereteim mindenkitől elnézést kérek, de én csak a török hóditások alatti hősiességünkre emlékszem. Egyébként tartalmilag ide tartozik pl. az első és második világháború is ?
2012. jan. 11. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nem is értem, miért kell az alaptörvényből himnuszt vagy ódát kerekíteni! Hogy kerül az oda?
2012. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

"Mennyire kell büszkének lennünk az új Alaptörvény szerint?"


Nagyon, illetve qrvára!

2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az új alkotmány Nemzeti hitvallás elnevezéssel taRTALMAZ preambulumot, amely a Himnusz " Isten álld meg a magyart !" sorával kezdődik. Igy kerülhet ide ! nem ?
2012. jan. 11. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én a csicska Pali bácsira, a 2/3osok elnökére vagyok büszke.
2012. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

"Igy kerülhet ide ! nem ?"

Hát gratulálok. Az egész preambulumhoz. És nehogy megkérdezd, hogy miért.

2012. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

4#

"csicska Pali bácsi" :D :D :D :D :D

2012. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 escrogar ***** válasza:
Hát a magyar-török háborúk barátok között is 350 évig tartottak, ha nem számoljuk a habsburg-török háborúkat. Mellesleg tatárjárás.
2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, mert az Alkotmánybíróság szerint semmis. Az elfogaDÁS UTÉN A SALÁTATÖRVÉNYEKET szavazás nélkül hozzáírták.Igy az az egész semmis.
2012. jan. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!