Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegény államtitkár urak...

Szegény államtitkár urak karcos Audival járnak! Ugye te is rendezel gyűjtést, hogy vehessenek új autókat?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Lóf@aszt nekik, nem hogy autót. Járjanak BKV-val, és vegyék meg a bérletet.
2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jack Jonson válasza:
47%

dehogy rendeznék

amikor elmenne mellettem acélbetétes bakkancsal rátalpalnék egyet az ajtójára hogy cipőnyomos és behorpadjon aztán

elfutnék

2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó. Akkor az állatkerti igazgatót meg zárjuk ketrecbe és nyomjunk banánt a szájába, mert különben honnan tudná a szerencsétlen hogy mi jó a majmoknak, és hogyan alakítja ki a környezetüket tapasztalat híján.
2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Én azt mondom, hogy ha ennyire gáz nekik a "lepattant", 6 éves, full extrás Audi A6-osokkal járni, akkor menjenek SAJÁT kocsival... Vagy az ő fizetésükből nem telik rá?


A másik pedig, hogy remélem személyesen megtapasztalja, milyen egy 13 éves 800ezer kilométert futott mentőben zötykölődni, és utána elgondolkodik, hogy mire fel veri magát:

[link]

2012. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

dehogy gyűjtést! vessenek ki új adót!


még nem lopott elég közpénzt a maffia

2012. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18%

1. jó röhögtem. A Skoda Superbet, mint luxusautóxD Ez csak a csóringer Magyarországon számít luxusnak. Ha leosztod azt a 600 milkát 97-tel, kb. 6 milliót kapsz. Ami (autópiacon) középkategóriás árnak számít.

Gondolom ugyanazt a műsort láttuk mindketten. Amelyben Ókovács Szilvesztert kérdezték. Nos ő pont azt mondta, hogy neki aztán mindegy, hogy milyen kocsival megy, csak menjen. És az ő munkásságát/műsorait figyelem egy ideje (konkrétan ő az egyetlen HírTV-s, akit még tartok valamire), és nem úgy ismerem, mint aki gyakran játsza az eszét.


Amúgy meg jusson eszedbe, hogy 6 évvel ezelőtt vajon ki vette azokat a LUXUS Audikat (mert azok tényleg luxusautók) cirka 15-20 milkáért. Azért van árkülönbség.

És keressél olyan (nyugati) országot, ahol a miniszterek a saját autóikkal/Susukikkal járnak.

Nem azért, mert FIDESZES vagyok (egyik párthoz sem orientálódom), csak azért nem kéne elvakultnak lenni.

2012. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
21:46 igen az is vicces, ahogy az index cikkben röpködnek a 12 milliós és 8.85 milliós Superb árak, de a 600milliót elfelejtették elosztani 97-tel, ami csak kb. 6 milla :)
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Egy kormányzati autónak ez igencsak az alja. Tehát ennél "szarabbat" nem lehet venni a piacon, amiben van egy kis biztonság is beépítve.
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
37%

Na,nagy okosok!

Kezdjük azzal,hogy lehet hogy nincs adójóváirás,viszont az szerintem pont rád nem vonatkozik...mennyi pénzt kaptál vissza évente??


továbbá:cégek rendelkeznek autókkal,tehát azért ne legyünk már ilyen BÉNÁK,hogy sajnáljunk pár autót a politikusainktól...céges autók mindenhol vannak!


a politikus mindig is sokat fog keresni!!!amiótavilág a világ igy van!!!nem értem mit befolyásolja ezaz életed??


igazából mit is befolyásol a 2%?? tán 3000ft-al többet költessz egy hónapban...


Tudjátok itt mindenki nagyon nagy magyar,de ahhoz,hogy jó és élhető országban éljünk ÁLDOZATOKAT KELL HOZNI!!! NEM DUMÁLNI KELL,hanem nyelni addig amig nem jön helyre az ország!!! Majd ha az államadósság nem csökken az elkövetkezendő években,akkor azt mondom leegyen mindenki ideges! dE LEGYÜNK MÁRTÜRELEMEL ISTENKÉM!! NE VÁRJATOK MÁRCSODÁT EGY KETTŐRE!!!!


TOVÁBBÁ ÉS ALEGFONTOSABB: gyönyörűen megfeledkezünk az mszp kormányzására!!!! tök menő dolog szidni Orbánt,de talán kicsit tükörbe kéne nézni,és rájönni,ogy volt más is kormányon rendszerváltás óta...


és mint magánszemély: senki nem használ ki minket!el kell enni dolgozni,nem várni,hogy asült galamb a szátokba repül!!! bárhol a világban dolgozni kell,!NE AZ ÁLLAMTÓLVÁRJATOK MÁR ÁLLANDÓAN MEGOLDÁST! NEM JO ITTON?? OK,AKKOR FOGD MEG MAGAD,ÉS DOLGOZZ KÜLFÖLDÖN!!!!!!!!!!!!!


DEVIZAHITELED VAN??

KI KÖTELEZETT?

SENKI!!!

AKKOR VÁLLALD ANNAK KOCKÁZATÁT,NE A KORMÁNYTSZIDD!!!!!!


PEACE


(u.i:rossz a billenytűm)

2012. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát Ókovács Szilveszter még össze tud kapargatni magának a végkielégítésből amit a Duna tv-től kap de a többi.... Azért én is le lennék törve, ha egy 6 éves audim lenne.
2012. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!