Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha történne valami...

Mi lenne ha történne valami Vikivel?

Figyelt kérdés
szerintem sok ember nem birja nézni hogy mit művel az országgal de nwm bírnak semmit sem csinálni ellene. ha Orbán bedobni a törölközőt akkor mivel lenne jobb az ország lakosainak? akkor is ez folytatódnak?
2012. jan. 9. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor megmenekülnék...
2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Hjaaaajj.. szegény Grétsy visszajöhetne a tv-be.
2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha egyértelmű hogy mi lenne akkor miért nem cselekszik valaki.
2012. jan. 9. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Jobb lenne, mert kultikus figurája az elmebeteg nacionalistáknak. A burzsoázia legfőbb szekértolója dobná be a törülközőt. Természetesen nem kívánjuk OV halálát, sőt, reméljük jó egészsége lesz. Egy nap talán rájön, hogy a kapitalizmus kiszolgálása értelmetlen játék és ő is megtér. Különben lelkileg teljesen szegény és megtört emberként fog meghalni, mint minden kapitalista politikus.
2012. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

ma 21:49


te most miről beszélsz? :) Ha meg csúnyán néz az imf-re egyből bedől a forint. A másik meg azt mondja hogy be kell nyalni az imf-nek. Úgy látom szélsővörös, nacionalista, kapitalista, van itt minden féle :)

2012. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
mindegy ám, csak szidni lehessen...abba meg bele sem gondolni mi miért van, összefüggések politika ilyenek? nekem szar dögöljön meg. Ez a magyar ember. gratulálok.
2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

A ballibeknek törhétnek a fejüket, hogy akkor most mivel támadják a Fideszt, hisz nincs már meg a "diktátor". De szerintem akkor ballibék kineveznék Führernek a következő pártelnököt. Következtetek erre abból, ahogy megismerhettük már a fajtájukat. :)

Hisz az igazi demokrácia letéteményesei kizárólag az Mszmp-s pártkatonák és tisztségviselők gyerekei lehetnek csak! Mindenki más diktatúrára tör, rosszabb esetben meg náci, vagy fasiszta! :)))


(Tekintettel eme oldal látogatói színvonalára, kijelentem, hogy a fenti mondandómban jó adag szarkazmus is volt, nem kell szó szerint értelmezni. Gyengébb képességűek most egyszerűen csak ugorják át, köszönöm. ;) )

2012. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:

Ebcsont ez szép volt!

Kár, hogy hiteltelen.

2012. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!